İnsanlara değer verdiğinizi nasıl gösterirsiniz?

Dün önümde bir araç gidiyordu. Arkasında 'Canlı hayvan taşıma aracı' yazan bir kamyonet. İçinde ise iki canlı ama hayvan değil, iki insan...
Belki de kimsenin yapmak istemediği ağır bir işi yapmaya gidiyorlardı... Ama o kamyonetin arkasında taşınmak daha da ağır olmalı...
insanlara ne kadar değer verdiğimize yurdumdan bir örnek işte...

0|0
5|16

En İyi Kız Görüşü

• Ensesine tokat atarım. Baba baboş reis orti diye hitap ediyosam zaten cidden yakinizdir

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Önce onun değer ölçütünü çözerim. Kendisine değer verildiğini nasıl hisseder?

Öğrendikten sonra oradan yürürüm..

2|0
    0|0
  • İlla şiirmi yazmak lazım çay yapsam olmaz mı?

2|0
    0|0
  • Gaziantepte bu sık yapılan birşey neden garip geldi anlamadım. Sadece canli hayvan taşıma aracı yazmasımı. Benim canım yandığı başka şeylerde var misal o soğuk havalarda şehir içi taşıma araçlarında görüyorum genelde. Arac içinde oturan erkeler ve aracın kasasında son sürat giderken soğuktan bir köşeye sıkışmıs kadınlar kızlar
    Sizce hangisi daha değersiz?

1|0
    0|0
  • Paylaşımcı olarak.

1|0
    0|0
  • İnsanlara değer vermiyorum

1|0
    0|0
  • İlgi göstererek, hep yanında olarak, hep onu sayarak. Ve az kişi var değer verdiğim mayk

1|0
    0|0
  • recep ivedik gibi sarılarak

1|0
    0|0
  • Düzgün konuşuyorsam değer veriyorum demektir.

1|0
    0|0
  • Her eylemde empati yaparak

1|0
    0|0
  • Fotograf çekseydin keşke tüm memlekete örneklem olucak müthiş sosyal kare olurdu

1|0
    0|0
    • Fotoğraf çekseydim o insanları ben de rencide etmiş olmaz mıydın?

• kusurlu olan arkadakiler mi?

• Arkadakiler mağdur. Kusur öndekilerde veya insanları hayvan taşıma aracına istifleyenlerde

• Dün aynı saatlerde benim önümde cenaze aracı gidiyordu. İçinde kim vardı bilmiyorum.

1|0
    0|0
  • götermemee gerek yok analr zaten :D

1|0
    0|0
  • ben değer veremiyorum ya

1|0
    0|0
  • dinleyerek

1|0
    0|0
  • onun dertlerine ortak olarak

1|0
    0|0
  • Bugün bir teyzenin poşetlerini durağa kadar taşımıştım

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• ne ilgisi var ya hu? benim arkadaşım veteriner, hep kamyonetin arkasında gidiyor köylere.

1|0
    0|0
    • Aracın arkasında canlı hayvan tşıma aracı mı yazıyor?
      Traktörün arkasında da gider insan sorun değil ama hem hayvan taşımak için kullandığını belirtip hem de o yazının üstünde iki insan görmek bence verilen değerle alakalı..

• yazsın ne olacak.. sen çok ince düşünüyorsun, bu kadar takılıp kendini üzme. çok fazla takılacak bir durum yok. millet lağıma iniyor ekmek parası için.

• Belki de öyle.. Bunu eğlence malzemesi yapan insanlar da var..

• Ben bu konuda yeteneksizim

1|0
    0|0
  • gösterme knk

1|0
    0|0
  • Öperim onları

1|0
    0|0
Yükleniyor...