Cool olmak için ateist oldun saçmalıgı ne?

Hangi g. zekali cikardiysa millet de buna inanmis. Eger siz dininizi prim yapmak için dindar gorunup hirsizlik yapmak icin kullanmiyorsaniz ( ki ben oyle olmadiginizdan eminim ) hic bir ateist de cool olmak icin ateist olmaz. sadece cool olmak icim ateist oldum der ama olmaz. biraz beyninizi kullanin lutfen.

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• Ateizm Avrupa'da bir tercih olarak görülürken, Türkiye'de özentilik veya cool olma çabası olarak algılanır. İnançların bir tercih meselesi olduğunu hala öğrenemediler. Yok coollukmuş yok özentilikmiş, saldırırken tutunacak dal arıyor çok hoşgörülü (!) dinin mensupları..

0|0
    0|0
    • Aynen ve deli oluyorum yemin ederim bir b o k bilmeyenler konusuyor yok coollukmuş da bilmem neymis. he celal sengor de havali olmak ocin ergi deniz de havali olmak icon hawkong de havali olmak icin ateist zaten yaşli basli adamlar

• Milletin neye ne için inandığını sorgulamak onlara kalmadı. Boş insanlara he deyip geçmek en iyisi.

En İyi Erkek Görüşü

• Yarın öbürgün baska birşey moda olucak onu olcaksınz mk ergenlerı. Ateistmiş

0|0
    0|0
    • Yarin oburgun baska bir din daha fazla prim yaparsa o dine gecersin. sizin beyin kaplamanizi zikim cahil kopeeekler

• kanka ulan site :D

• islama inanmayan birine islamla cevap vermek de gerizekalilikta boyut atlamak oluyor. ornek olarak kullandik sizi tesekkurler.

Kızlar Ne Diyor 2

• Öyle bir şey.

0|0
    0|0
  • Namaz kilmak cehennem ateşini coollastirir boyle düşünsünler 😄😄

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Beyninizi kullanın lütfen!

0|0
    0|0
  • yav millet 50 gram aklıyla birbirini sorguluyo işte isteyen istediğine inanır sktr et

0|1
    0|0
  • yemin ederim tam bir canım

0|0
    0|0
Yükleniyor...