Şu İzmir ulaşımını beğenmeyen tek ben miyim?

On dklık yol aktarma var diye 45 dk bekle dur eshotlar yetersiz saatleri düzensiz izban saatleri değişmiş sürekli bir aksilik arkadaş.

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• Böyle sorunlar var ama trafiği rahatlattığı da bir gerçek. Izban ilk zamandan beri bir değişik. Nereden nereye gidiyorsun?

0|0
    0|0
    • Menemenden egekent iki. Bir durak ama geç geldi arabamı kaçırdım bende üç durak gidip bir daha geri geliyorum metro sıcacık 😄

• Izmir'de bilmediğim 2 şey var. Birincisi Evka kac tane ve nerelerde? İkincisi Egekent kaç tane ve nerelerde? :) menemen tarafi da baya uzak. Metro her zaman en iyisi ama en fazla 10 dakika beklersin yani bu saatlerde.

En İyi Kız Görüşü

• CHPyle bu kadar olur İzmir 😂

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• İzmir otogarından çıkış zaten başlı başına bir eziyet. O güzelim şehrin o otogarını oldum olası sevemedim. Her gittiğimde eziyet.

0|0
    0|0
  • çoğu izmirli beğenmiyor sanırım :D

1|0
    0|0
  • Belli saatlerde doğal öyle olması ulaşımın ama AKP olsa var ya metro büyür inan bana izmirin çevre ilçelerine kadar metro gelir

1|0
    0|0
  • İzmir öylemiymiş :D

0|0
    0|0
  • cansu idare etceksin

0|0
    0|0
  • İzmir değiştirme

0|0
    0|0
  • Izmirin belediye baskani o koltukta curudu...

0|0
    0|0
  • Chpye oy vermesin o zaman. İzmir halkı.

0|0
    0|0
  • Dolmus ucretleride pahali

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Evet çok doğru diyorsun otobüsler izbanla çok geç geliyor yani niye böyle bende anlamadım ama çok Rahatsızım bu durumdan

1|0
    0|0
  • al benden de o kadar

0|0
    0|0
  • Evet biraz öyle ama şükür İstanbul trafiğinden iyi genede

0|0
    0|0
Yükleniyor...