Size de güvenilecek insan kalmadı mı, insanlar çıldırmış mı, çok mu yalnızız, kalabalığın içindeki yalnızlar mıyız?

bir insanın dışlanması cok mu kolay (en sevdikleri tarafindan bile)? Sorun nerde? Kendimi yanlış mı ifade ediyorum sorun nerde bu soruları sormayı ne zaman birakicam? ne zaman sosyal sıradan eğlenen hayattan haz alan mutlu biri olucam? insanlar sadece kendilerini mi düşünür? Mesele bu mu yoksa başkalarına da değer verir mi? Durumları nasıl karşılaşacağı en doğru kararı nasıl vereceği konusunda yapılacak en doğru karar ñe Şu an nasıl bir ruh halindeyim yardım lütfen en iyi arkadaşım olsun istiyorum birçok canım diyebileceklerim olsun istiyorum ama yok öyle insanlar yok. olsada ben adım atamiyorum bir ilişki (arkadaslik) nasıl ilerler hiç fikrim yok kendi mi ifade etmemi gelistiremez miyim

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Bosver yalniz takil

0|0
    0|0
    • HiÇ yok değil çevremde yok okulda var o da samimiyiz ama ben yerimde durmak istemiyorum diğer gençler gibi gezmek toprak mutlu olmak istiyorum hayatım derslerim tabi onları aksatmadan en azından yazın çılgın biri olmak istiyorum... çok mu şey istedim ki... küçükken çok hiperaktif şımarık mısım bilgisayarla çok erken buluştuk reel 0 oldu şimdi pişman im sanal fayda etmiyor... önemli olan hakikat sanal=yalan gerçekte tüm varlığınla varsın ve sensin sanalda bir hiç engellersin emgellenirsin :P gerçi insanlara güvenim in azalmasinda daha başka nedenler var

• Bosver ha sanal ha gercek fark etmez insanlara kotu guvenilmez

En İyi Kız Görüşü

• Söyleyeceklerini önceden düşünürsen Bu senin için daha iyi olur Böylece kendini ifade etme becerileri daha geliştirirsin ve bunun için de gerekli olan kitap okuma ve seminerlere katılırsın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Sen iyi ol yeterki, kalbin temiz olsun Allah kalbine göre arkadaş, dost, eş verir inşallah.

0|0
    0|0
  • Ağzın laf yapıyorsa her ortama girersin. Açıkçası yalan konuşursan her ortama girersin. Açık ve net. ya da yalaka

0|0
    0|0
  • Kalmistir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Benim de öyle ''değerlilerim'' yok. Ne zaman olur bilmiyorum. Ben hemen herkesle samimi olmaktan hoşlanmıyorum. Her zaman beni olduğum gibi kabul edecek insanlarla arkadaş olmaktan yanayım, yapmacık insanlardan da haz etmiyorum. Seçiciyim. Belki olay burada kopuyor ama elimden gelen bir şey yok. Gerçek arkadaşlar arıyorum ben kendime :) Çok insancıl bir yapım var ama bunu görebilene... Sen de canını fazla sıkma derim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...