Neden karşı cinsten arkadaşım yok?

18 yaşındayım ve bu güne kadar hiç erkek arkadaşım olmadı. Erkek arkadaş derken sevgili anlamında değil kanka gibi düşünebilirsiniz. Ortaokulda lisede falan tabi ki konuştum falan ama hep ödev sorulan, uç istenen o kız oldum :) onun dışında mesaj atan, yanıma gelen kimse olmadı. Yolda gördüklerinde bile selam vermeden geçip gidiyolar. Tamam kabul ediyorum çok sıcak bir insan değilim insanlara kolay kolay güvenmediğim için başlarda hep mesafeli olmayı tercih ediyorum ama etrafımda sürekli kız kankalarımın olması biraz tuhaf değil mi? Sorun bende mi? Sorun ne olabilir?

0|1
5|12

En İyi Erkek Görüşü

• Erkek-kadın arasında işin içine başka niyetlerin girmeyeceği bir arkadaşlık emin ol gayet nadir olur.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Olması gereken o zaten

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• işte kendin demişsin, kolay güvenemediğin için başlarda mesafeli oluyorsun. e sen mesafeli olunca karşı taraf da sana mesafeli davranıyor. dolayısıyla "arkadaş" olacak birini bulamıyorsun.

1|1
    0|0
    • ya ama daha ilk dakikadan sanki 40 yıldır tanışıyomuş gibi yılışık mı olıyım

• tabi ki olma ama en azından soğuk davranmayın, sadece muhabbette ileri gitmeyin ama yüzünüzde tebessüm olsun, yeri gelince espri yapın vs. ama cümlelere dikkat ederek tabi, yılışıklık olmasın.

• En iyi arkdaşlarım karşı cinsten oldu :) Tavsiye ederim

1|0
    0|0
  • Hadi gel kank olak sjjsjskskjs

1|0
    0|0
  • Aynı ben, herkese güvenemiyorum o yüzden benimde fazla arkadaşım yok. Herkes tanışır tanışmaz kanka ayağına yatmasını çok iyi biliyor bir iş düşünce ortalıkta yok

1|0
    0|0
  • bir sürü arkadaş edinirsin şimdi :D

1|1
    0|0
  • Normal sen kendin gibi ol ;)

1|0
    0|0
  • Benimde hiç sevgilim olmadı nede kankam bende tip kaynaklı.

1|0
    0|0
  • Bende istiyorum olsun ama kızların sağı solu belli olmuyor yanlış anlama olabiliyor

1|0
    0|0
    • Güvenmiyorum yazmışsın ama şöyle söyleyeyim güvenmemen hem iyi hem kötü kötü yanı şu güven verebileceğin değerli insanları kaçırmış olursun iyi yanı kötüleride kaçırırsın bence güven ama mesafeli güven :)

• Kanka 0,7 ucun varmiydi ya 😂😂😂

1|0
    0|0
  • Ölçülü bir biçimde samimi olmalısın. Soğuk bir kıza hiç bir erkek pas vermek istemez..

0|0
    0|0
  • sorun sende bu böyle devam edecek :d

0|0
    0|0
    • etmemesi için ne yapmam lazım

• direk kanka olamazssın. arkadaş ortamlarında felan soguk davranmamaya dikkat et felan. oda olmadı netten birilerinyle yazış acılırsın kendini iyi hissedersin. sonra gercek hayattada bunları yapabilirsin.

Kızlar Ne Diyor 4

• belki güven meselesi ama olacak mutlaka hayat böyle geçmez ve olduğunda da keşke hep hemcinslerim ile olaydım diyeceksin :) :)

1|0
    0|0
  • Karsı cinsten arkadas olmaz zaten bosver

1|0
    0|0
  • Olması şart mı

1|0
    0|0
  • Karşıdaki insan samimiyet görmesi lazımki selam falan versin

1|1
    0|0
Yükleniyor...