Cumhurbaşkanı şiir ve roman insanları sigare ve alkole özendiriyor demiş ne diyorsunuz bu konuda?

sigara ve alkol alan gençler ne düşünüyorsunuz
siz kitap okuyan kitap kurdları siz ne düşünüyorsunuz?

he bu arada eğitim seviyesi arttıkça bize oy veren kesim azalıyor diyen bir bakanımız olduğunuda unutmayalım...

0|0
14|11

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 13

• Ne kadar saçma

0|0
    0|0
  • Umrumda değil ne dediği. Olayı İslami fikirlerine dayanarak söyledi ise sadece bazı konularda şiir ve roman yazıp okumak caiz değil diye biliyorum.

0|0
    0|0
    • akılda mide gibidir nasıl mideye gıda lazım aklın gıdasıda ilimdir fikirdir yani okumaktır. ama hiç bir okuyan alkolik görmedim ben ama okumayan alkolik çokgördüm :) şşir ve roman okumak değil seni farklı şeylere sevkedecek şeyleri okumak uygun değil. dini açıdan ama bunu bizim seçme şansımız yok herkes istediğini okuyabilir...

• Bende bundan bahsediyorum zaten.

• @Balkir arkadaşlar açıklamama bazı konularda diye yazdım ve İslamiyette de böyledir zaten. müzik, şiir gibi faaliyetleri bazı konularda yapmak caiz değil. Onun dışında bir mahsuru yok.

• Hey Allahim sen sabir ver bizlere

0|0
    0|0
  • Yok artık ya

0|0
    0|0
  • kendisi de şiirle uğraşıyor ama içki sigarası yok bildiğim? yani şiir falan okuyor ya arada seviyor demek ki.

0|0
    0|0
    • Milleti kandırmak için öğrenmiş üç beş tane bunun kötü alışkanlığı daha beyer paralellli terelelli olmuş ;))

• Mal iste ne bekliyosun

0|1
    0|0
  • Kg 4.000 Tl'den beyaz çay adam bu kafa ondan =) Sen iç senin de kafan güzel olur =)

0|0
    0|0
  • Ülkeye bak be (!)

0|0
    0|0
  • Yok artık. Bunun şaka olduğunu söylesin biri.

0|0
    0|0
  • Evdeki kitapları yakalım o zaman. Adımız çıkar ayyasa :p

0|0
    0|0
  • 😄 güldüm

0|0
    0|0
  • O dediyae doğrudur

0|1
    0|0
  • Dogru demis

0|0
    0|0
    • ne yani bu islami yazarların hepsi ayyaşmı şimdi?

• Bir şiir yüzünden Cumhur vaşkanı hapis yattı hatırlarmısım? Saptırılmış bir haber olmalı bu

• yook internetten bakabilirisn kendi sen kaydı var

Erkekler Ne Diyor 10

• sayın (!) cumhurbaşkanımız haklı. Ben roman ve şiirler yüzünden alkolü geç uyuşturucu bağımlısı oldum. :D

0|0
    0|0
    • :))) bonzaici gençlik:)

• Tabi. Cehaletten kurtuldukça, bilgi sahibi oldukça sigaraya, alkole, uyuşturucuya daha çok bağlandım. Umarım sayın (!) cumhurbaşkanımız kütüphaneleri, kitapçıları, sahafları kapatır da rahatlarız. Hatta okulları falan kapatsınlar. Daha da cahil ve mutlu oluruz o zaman :D

• Bonsai içecem ln artik reco senin yüzünden.
    Artik puro iciyorum.
    Küçük nargilemi yanımda tasiyacam.
    Esrar partisi düzenleyecem.
    Ciddiyim sosyal hesabimi takip edin.
    Kanıtları görün.

Bu bir eylemdir.
    Ölene kadar sürecek.

Sizde gelin gelirken elinizde rakı şarabı unutmayın.

0|0
    0|0
  • Şiir ve Romanlar insanlara diğer insanların gözündende hayata bakmayı öğrettiği bazı haksızlıkları farkettirdiği için öyle düşünüyor olabilirler

0|0
    0|0
  • Tamamen saçma bir yorum bence

0|0
    0|0
  • götümle gülüyorum :)

1|0
    0|0
  • Oy veren kesimi düşünürsen doğru demişler. Radyoda dinledim sabah, teyze 34 senedir içiyomuş cumhurbaşkanı demiş anında bırakmış. Ne büyük başarı valla helal dedim 😂😂😂

0|0
    0|0
  • o ne diyorsa doğrudur :D

0|0
    0|0
  • öyle kitaplar vardır belki içini bilemem

0|0
    0|0
    • Eskiden kitap bombadan tehlikeliydi şimdi ayyaş oldu ;)) nedir bu kitaplrdan çektiğimiz ;)

• Yalan soyleme bari kaynak ver

0|0
    0|0
    • Yalan söyleme demedn önce bir araştır bak sigarayı bırakma gününde konuştu adam aç dinle kaynak rte

• Tamam ama gerisini oku birr iki cumle cikarma o kadar metinden

• gerisi ne okuyacağım yahu adam demiş zaten :)

• bugüne kadar çok kitap okuduğu için alkolik olan birini görmedim ben daha :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...