Yavru sokak köpeğini eve aldım yardım edin?

Çok tatlı bir yavruydu, aldım eve yikadim havluya sardim uyuyo su an. Yarın veterinere götürücem ama yarına kadar bu köpeğin cisi kakasi yemeği nasıl olucak? Tuvaleti geldiğini nasıl anlarım, tuvaleti gelince direkt yapar mı? Yoksa bunu belli eder mi? Ne yedirmeliyim icirmeliyim?

0|1
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• sakın süt ve tavuk verme midesini bozarsın. süt vereceksen de 1 ölçek süte 3 ölçek su karıştır. kasaptan kemik alıp kaynat içine biraz ekmek doğra. veya yavru mamaları var onlardan alabilirsin. tuvaleti gelince o müsait bir yere yapar :) henüz çişini tutamaz, kasları daha gelişmemiştir.

0|0
    0|0
    • Su an buyukce bir kutu içine gazete serdim havluya sardim uyuyo. Uyaninca süt su karışımından verip dışarı mi cikarayim napayım

• Sürekli bir şeyleri isirmak istiyor. Oyuncak terlik yastık fark etmiyo. Oyun mu yapıyor yoksa ac mı? Ac olduğunu nasıl anlarım? Her yere isiyo zaten, sicmiyo sadece :/

• diğer soruna yorum yaptım şimdi :) :)

En İyi Kız Görüşü

• Evet canım kutu gibi biseye köy ev mahvolur

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Valla ben sokaktan kedi alıp bakmıştım ve tuvaleti geldiğinde miyavlıyordu sürekli hemen anlıyorduk.

Muhakkak bu köpekte öyledir ama bazıları direkt yapmaya alışık olabiliyor. Olduğu yere yapabilir hemen.

Sütle besleyebilirsin yavru olduğu için. Sütün içine ekmek atıp öylede verebilirsin (En basit besleme örneği)

0|1
    0|0
  • uygun bir yer ayarla ve hareket edebileceği alan içersine gazete kağıdı ser.. uykudan uyandığında tuvalet ihtiyacı hissedecektir zaten koklamaya başladığında anlarsın. yemek olarak doğal olarak mama yoktur. ne kadarlık bir yavru olduğunu bilmiyorum ama en azından ekmek içi ve sütle suyu karıştırarak verebilirsin..

0|0
    0|0
    • Eve aldım alali her yeri kokluyo tanimak için diye düşünüyorum nasıl anlıycam tuvaleti bu durumda

• haha işin zor senin :D

0|0
    0|0
  • Üç aylık veya daha küçükse eğitmesi kolay olur Youtube kral köpek ailesi adında bir kanal var izleyin çok faydası olur ayrıca davranışınızdan dolayı size ayrıca teşekkür ederim :)

0|0
    0|0
  • Süt ver şimdilik

0|0
    0|0
  • dışarı çıkar gezdir biraz yoksa ortalığa yapar eğitimli değilse.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• ne versen yer.

0|0
    0|0
  • Çok güzel

0|0
    0|0
  • Belli etmeyebilir hemde çok küçük sık arayla yemek sonrası dışarı çıkar mümkünsede gece az eşya olan bir yere koy gazete ser birazcık belki üzerine yapar ama eğitim vermek zor helede küçükse erken saattede çıkarmak lazım sabah

0|0
    0|0
Yükleniyor...