Ailemle sikintilarim var ne yapmam gerekiyor?

Simdi arkadaslar benim en sevdigim ama en cokta sorun yasadigin biri var bircogumuzun oldugu gibi babam simdi soyle bir sorun var babam zamaninda bir dukkani devir hakki vs olmadan aldi isletmeciligini yapmak icin ama bu adam actigi yerle ilgili en ufak bir bilgiye sahip degil kebab lahmacun uzerine ne lahmacundan anlar ne kebabtan e zaten bir baskasina devretme hakki da yok her ay rahat 4 bin tl ye yakin alta giriyor ve bu bir senedir suruyor bende dedim ki baba dukkani kapat is yapamiyoruz en azindan her ay 4 bin yl vermekten kurtulursun hava parasini kurtarmak icin bir senedir her ay 4 bin tl ye yakin para oduyor bende kapatmasini gerektigini soyledigimde seni ilgilendirmiyor sen benim cebimi dusunme simdi bir insan ogluna bunu soyler mi inanin hayattan sogudum bu sozlerinden dolayi daha onceden yapmis oldugum bir hata da yok neden bu guvensizlik ya da neden beni dinlemyr 26 yasina gelmisim bizde bir cok sey gorup ogrendik sonuc itibari ile o benim babam tabiki onun cebinide dusuncem ama onun bu soylemi beni hepten yok etti ve Şu an konusmuyoruz kucuk bir cocuk gibi trip atyt bana bu adam 55 yasinda neden boylr birdey yapiyor bu dukkani kapatmiyor cunku bir baskasina devredemiyor 3. Sahis oldugu icin ruhsat baskasinda

0|0
2|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Haklısın ve mantıklısın ama maalesef bazı anneler, babalar evlatlarının büyümüş olduğunu kabul etmezler, özelliklede fikrini söylediğinde ak8l veriyormuşsun hissine kapılırlar, baban seni dinlemediği için pişman olacak...

0|0
    0|0
    • Aynen sanirim halen buyudugumuzu farketmiyorlar ne kadar acayip

• Bahtın açık olsun...

• Amin cumlemizin

• karısma bencede... elbette bı bıldıgı vardır. kusup darılmanada sebep yok.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...