Reenkarnasyona inanıyo musunuz ben bir kaç yazı okudum kafam karıştı?

Bir Çeşit Reenkarnasyon: Shanti Deva

1930 yılında Hindistan’ın Delphi şehrinde yaşayan 4 yaşındaki Shanti Deva, anne ve babasına daha önce Hindistan’ın Mathura şehrinde yaşadığını söyledi. Daha önceki yaşamında 3 çocuk annesi olduğunu ve adının da Ludgi olduğunu söyleyip durunca küçük Shanti’nin ailesi bu olayı araştırmaya karar verdi. Kızın ailesi Muttra diye bir köye gitti ve orada daha önce Ludgi adında bir kadının yaşadığını öğrendi. Bunun üzerine ailesi küçük Shantiyi bu köye götürmeye karar verdi. 4 yaşındaki küçük kız köye gidince bir anda o köyün lehçesinde konuşmaya başladı ve çocuklarını ve kocasını hatırladığını söyledi. Eski yaşamı ile ilgili tam 24 kanıt sunarak eski yaşamını hatırladığını da bu şekilde ailesine kanıtlamış oldu.

Güncellemeler:
bpakman. wordpress. com/.../

bide buraya bakın bakam

0|0
1|11

En İyi Erkek Görüşü

• bu cevabı cem yılmaz gayet güzel cevap veriyor :D https://www.youtube.com/watch?v=bl8oqlF4fPw 04:45 den sonrasını izlerseniz sevinirim :D

0|0
    0|0
    • :D :D :D üfffff çok güldüm ama açıklayıcı değil :D

• snaki başka derdim yokmuş gibi gelmişim kafayı buna taktım bende :D :D

• öyle deme ya bu konu olmasa da aklını bulandırıyor böyle konular :D

En İyi Kız Görüşü

• bir arada da televizyonlarda ben Barış Mançoyum diye dolanan bir çocuk vardı. Ona inanmamıştım. Bu kafa karıştırıcı. Belki de ruhlardan tasarruf etmek için oluyodur arasıra

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• İslamı bitirmek için yapmadıkları oyun yok kanma bunlara Cinler yapıyor bunları küçükken kızın vücuduna giriyor eski bir kişinin yaşantısını onun beynine yüklüyor sanki yaşamış gibi oda bunları söylüyor. Diceksinki nasıl yüklüyor cinlileri görmedinmi hiç hepsi olmayan şeyler görüyor reenkarnasyon inandığın gibi direkt kuranı inkardır Amaçları insanları kurandan Allahtan uzaklaştırmak Allah diyor ölenler için Rabbim bırak bizi dünyaya gidelim yapmadıklarımızı yapalım Allah ise sizin için artık geri dönüş yok diyor direk bunu inkara girer reenkarnasyon işin içine gir oyunları gör uzak dur bu şeylerden

0|0
    0|0
    • aynı kişi olarak gelmiyorlarki farklı bedene farklı insan olarak geliyorlar

• bide şöyle bişey düşünüyorum milyarlarca yıl önce ölen insanlar hala mezarlarında mı duruyo ya ne bilim hani ruhları napıyo yani bildiğim kadarıyla herkes kıyamet gününden sonra hesaba çekilecek

• Ruhlar dünya sınırları içinde berzahta yaşıyor cin bedeni gibi bedenler manyetik biz halen dünyada göze kulağüa 5 duyuya tabi olduğumuz için göremiyoruz onlarda bizi göremiyor büyük zatlar hariç aramızda perde var eğer cennet ehliysen sana ahirete kadr güzel şeyler gösterilir cennet gösterilir sen onun huzurunu yaşarsın cehennem ehliysen sana cehennem gösterilir onun ızdırabını yaşarsın Kabir azabı denen şey bu. Şöyle bişey var kıyamet günü insalar dirildiğinde şöyle dicekler diyo kuran biz dünyada bir akşam namazı kadar mı kaldık yani 1 saat kadar veya daha az kadarmı derler diyo. Yani zaman bizimiçin bizim dünya hayatında 1000 sene Allah katında bir gün diyo Yani Allah katında her insan 8sn yaşamış oluyor nasıl bir varlıkla karşı karşıya olduğunu bil herkes canım allahım gülüm allahım diyor canım oeygamberim diyor ama Nasıl yüce bir varlık karşında olduğuu bilmiyor acziyetini bilmiyor

• Afrikada zombilere inanan çok kişi vardı ama sahte olduğu ortaya çıktı büyücüler ölmek üzeri olan bir kişiyi ailesinden satın alıp bir çeşit karışım içiriyor ve kişi kafayı buluyor bide onu bir güzel aklı kayana kadar dövüyor her tarafı mosmor olana kadar kafasına yüzünde karnına vuruyor. Ve kişi zaten kafası güzel olduğu için zombi bir işçi olduğunu düşünüyor bu gerçek araştırabilirsin.

0|0
    0|0
  • Ben de diyorum Çince'yi nerden biliyorum, bundanmış. :)

1|0
    0|0
  • öyle bısey yok olamaz da ınsanların kurguladıgı bısey mesela karabasan gıbı ınsanların uydurdugu bı olay bır cok acıdan mantıksızdır

0|0
    0|0
    • ne gibi mantıksız ben insan dışı varlıklara inanan biriyim başıma da biçok kez gelmişliği vardır

• İmanı kuvvetli olan böyle saçmalıklara inanmaz...

0|0
    0|0
  • Ben inanıyorum

0|0
    0|0
    • benimde kafam karıştı

• bide şöyle bişey düşünüyorum milyarlarca yıl önce ölen insanlar hala mezarlarında mı duruyo ya ne bilim hani ruhları napıyo yani bildiğim kadarıyla herkes kıyamet gününden sonra hesaba çekilecek

• Aynen aslinda dinen de cok mantıklı bir noktaya değindin hiç bu açıdan düşünmemiştim

• Bende okudum ve nerdeyse inanacam buna ya

0|0
    0|0
  • Reenkarnasyon, hintlilerin kast sistemini kabullenisi gibi geliyor.

0|0
    0|0
  • inanmam

0|0
    0|0
  • Inanmayin hindistandan gelen sacma bir sey

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...