Sizzce ne yapmaliyim?

Simdi gene mi bu tarz sorular demeyin lutfen. kimseyle konusamiyotum cunku burda sorabilirim ancak. kapanali bir 6 ay oldu alistim mi bilmiyorum yani brn 6 ay oncesine kadat hic bir arkafasim benim kapanacagima inanmazdi inancli biriydim ama konu kapanmaya gelince akan sular dururdu. sonra iki uc arkadas edindim tesetturluker bana teseturu sevdirdiler aile oratamindada tek acik bendim. Ve sorun oluyordu cogu zman babmda istiyordu ama ben istemiyordum sonra fedim nedn olamsin felan isteyerek kapandim ama kapandigim anfan itibaren ozguvenim dustu kendime olan inancim gotti pasif bir sey oldum kendimi guzel hisetmiyorum ruhen coktum hani kapaninca huzur bulduk diyorlarya bende oyle bir sey olamdi tam tersi oldu yazin acilmak istiyorum hemde cok fazla ama cook gunahboldugunu biliyorum yok yanarsin felan fiyorlar vazgecmek istiyorum ne vazgecmek istemiyorum ne yapmaliyim sizce?

Güncellemeler:
?€!!€!"

0|0
1|2

Erkekler Ne Diyor 2

• Tesettüre Allah rızası için girilir sen tam olarak Allah rızasını gözeterek kapanmadığın için huzuru bulamamışsın. Çoğu kız güzelleşmek güzel görünmek kendini iyi hissetmek için kapanıyor zaten siz onlardan olmayın

0|0
    0|0
    • Rabbim istedigibicin kapandim zaten kapanjnca kkmse guzel olamaz.

• Ya kusura bakmayin ben laf carpitmak istedim. sadece o tuzden kapandim yanmamak isicin birdr rabbim istemis duliye

• O zaman sırf bu yüzden kendini iyi hissetmeli mutlu olmalısın. Senin sorunun başşka bişey bence tesettüre bağlamamalısın

• bence zaten yanlış karar vermişsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Vazgec gönül sen bu tatlı sevdadan

0|0
    0|0
Yükleniyor...