Fitnesscı arkadaşlar yardımcı olurmusunuz?

arkadaşlar bir aydır ağırlık çalışıyorum. belli günlerde göğüs kol, öbür gün sırt kanat , öbür gün de omuz bacak çalışıyorum mesela. her antreman sonu karnıma 10kg alarak mekık cekıyorum. ayaklarımı karnıma çekıyorum bir iki tane daha karın hareketı yapıyorum. böyle böyle yaparak karın kaslarım cıkarmı? alt karın kısmında hafif göbek var yağ var.. her antreman sonuda 15dk kosuyorum. sizce doğrumu yapıyorum cıkarmı karın kaslarım?

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• fitsharp adlı sitede uzmanlar var
    sor cevaplıyorlar

0|0
    0|0
    • bakayım hemen hocam saolun

• mantıklı hareket

• eyv abicim cok saol

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• Haftanin bir gunu de yalnizca karin kasi ve kardiyo calismaya ayirirsan daha verimli olur.

Alt ve ust karin icin 2ser hareket yeterli olur yeter ki gerekli sayida ve nizami yap.

0|0
    0|0
    • yapıyorum hocam belırlı setlerle. gun gectıkce sayılarınıda artıyorum

• Karın kası çıkarmak için Mekik hareketlerini set halinde yapmalısınız.

5 set ile başlayabilirsin. ama sayısı sana kalmış. Ayrıca tam mekik çekme yarım mekik çek

Set Sayısı Örneği Tabi sen istediğin gibi yapabilirsin

5-6-6-6- ( 5nci set yapabildiğin kadar yap) Nefesini doğru kullanarak yarım mekik çekerek kaslarını yakabilirsin. Ama doğru nefeste almak önemli yoksa kasların pek yanmaz. Kendini biraz zorlamalısın. zorlasınki kaslar yansın. setler arasında 40-60 saniye dinlenmelisin.

0|0
    0|0
    • hocam şu mekık için oturaklar oluyor ya ayaklarını yaslayabılecegın onlarla yapıyorum. mekıgı 4 set 50 tane yapıyorum. zorluyorum yanana kadar tabıkıde.

• Valla o aletlere pek güvenmiyorum ben. çünkü ayak konumu farklı oluyor onlarda
      düz bir zemini tercih ederim. ayaklarını dik konuma getirip ama onada birinin ayağına basması lazım ya da ayaklarını kitlemelisin. ve sürekli aynı seti yapma 50-50-50-50 yapıyorum diyorsun 5nci seti ekle busefer yapabildiğin kadar yap 70 olur 80 olur
      ayırca süreklide aynı setleri yapma 1 haftada bir set sayını arttır
      1 hafta 50-50-50-50 yapıyorsan öbür hafta 55-55-55-60- (çekebildiğin kadar) bu şekilde yap

• aynen zaten 50ye dun cıktım. 30 40 yappıyodum normalde. ya ben orda daha rahat hıssedıyorum kendımı baldırlarım cok yorgun oluyo onun dısında kalkamıyorum (karın kasından dolayı degıl baldırımın agrısından)

• Önce diğer skstrmalarini yap karin daha sonra zaten karin hemen cikmaz , ve cikar ama herkeste baklava da olmaz sadece sertlesir

0|0
    0|0
    • diğer sıkıstırmalar derken?

• Her idmanini güzelce yaparsan evet salon progeamina uyma kendine güzel bir program yap mesela ilk gün göğüs ve arka kol 2. gün sadece bacak 3. Gün sirt ense on kol 4. gun kanat on kol yap güzelce calisip iyi beslendiğini an güzel bir vücut cikar ortaya :)

• Aynen haklısın ama daha yeni başladım Şu an salonun programı ile yapıyorum ya bakalım pekde anlamıyorum ama bakalım

Yükleniyor...