Çevrenizde hic?

Tesetturunden vazgecen oldumu ya da gecen var mi arnizda nasil karsiliyorsunuz ya da vasgecenler nasil tepki aldilar pismanlar mi?

0|0
6|7

En İyi Erkek Görüşü

• Tesettüre girenler oldu.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• benim yakın bir arkadaşım çıktı tesettürden ve açık olduğu halden daha çok açıldı saçlarını daha sarı yaptı daha kısa giyindi vs. ve insanlar onu ciddi anlamda kınadı hatta aynı yanlışa ben bile düştüm. 1.5 yıldrı tesettürlüyüm ben bile bazı durumlarını kınadım. sonra kendime kızdım banan neydi Allah ın bileceği işe ben nasıl karışırdım dedim ve yorum yapmayı bıraktım. Toplumda büyük kınama konusu tesettürden çıkmak. helede ALLAH kapanmayı nasip etmişken bundan vazgeçmek büyük yanlış. şeytanın vesveseleri bitmek bilmiyo insan bazen ona uyabiliyo Allah uydurmasın ne diyelim.

0|0
    0|0
    • eğer böyle bir düşünce içindeysen sana bir kaç tavsiyem var
      1. si başına kötü bir şey geldiğinde en basitinden hapşırdığın da bile duran kalbini çalıştıran Allah ı düşün.
      2. si bu dünyaya neden geldiğini neden gideceğini ve nasıl olman gerektiğini düşün.
      3. sü insanların sana ne dediklerini ne diyeceklerini asla düşünme sen onlara kul değilsin.
      4. sü millet ne de diye kendini yiyip bitirme kim 4.4 lük müslüman? .
      senin için doğru olanın ne olduğunu düşünüyosan inanıyosan ona göre davran ölüp gittikten sonra aaa açılmışçılarla aaa kapanmışçılar senle gelmeyecek.
      sen Allaha kulsun peygamberimizin ümmetisin. bol dua ve sevgi ile.

Erkekler Ne Diyor 6

• vallaha kim ne yaparsa yapsın hiç tepkim olmuyor lakin bu bu şekil gyinir o o şekil giyinir hiç kimse kimsenin hayatına karışamaz :) :) :)

0|0
    0|0
  • Bizim milletimiz bir kötü yönüde bu.
    Kendi düşüncesini değilde. Çevrem neder diye düşünüyor.
    Hayat senin hayatın. Karar senin kararın.
    Kimsenin karışmasına izin vermemelisin.

0|0
    0|0
  • belli sen vazgeçcen :D

1|0
    0|0
  • Bu tur seylerde cevreden tepki onemsenmemeli kimse kimseyi bir kaliba sokmamali

0|0
    0|0
  • böyle bir düşüncenmi var

0|0
    0|0
    • Bilmiyorum kapanfigumdan beri mutlu hissetmiyorum ozgur hissetmiyorum ama vazgecmekde istemiyorum tesetturumden ama soruyu sadece merak amacli sordum

• nasıl rahat edeceksen öyle giyinmelisin

• Evet var simdilerde etek yirtik pantalonlar giyiyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Evet arkadaşımın sevgilisi nedenini hiç bilmiyorum.

0|0
    0|0
  • Benim arkadaşım. Sevgilisi için kapandı zaten ayrılınca açıldı sacıldı yine

0|0
    0|0
  • Açık olduğum her an için pişmanım. Kapalılık kadar rahatı yok. Yakışmaz diye oyalanmıştım ama Şu an açık halimi komik buluyorum. Kimse vazgeçmemeli. Vazgeçeni gördüm ama hoş karşılanmadı.

0|0
    0|0
  • Bir kaç kişi var, pişman olup olmadıklarını bizler bilemeyiz.

0|0
    0|0
  • Ben mesela. Çevremden tepki almadım çünkü tepki alınacak birşey değil herkedin kendi hayatı. Ki çok ta dindar bir çevrem olmasına rağmen kendin için iyi olanı sen bilirsin biz hep yanındayız dediler. Doğru olanı da bu zaten.

0|0
    0|0
    • Rica etsem iki dakka gizliden ciksabiz size mesaj atsam

• :D tabi çıkayım

Yükleniyor...