Lisede yaşadığınız en ilginç olay neydi? bunu merak ediyorum ciddi cevaplarınızı bekliyorum

0|0
2|1

Kızlar Ne Diyor 2

• 2-3 erkek arkadasımızı kapının onunde durup, bızı sınıfa almaz dersı kımse yok dıye ıptal ettırırlerdı. bızde kah meraktan yanı hoca herseye ragmen ders yaptımı yoksa bızmı sınıfca keklendık dıye meraktan ölür yınede zaman gecırırdık :) o zaman cep telefonuda yoktu... ertesı gun ogrenırdık gercegı : ))

0|1
    0|0
  • bizim arka sokakta saf bir çocuk vardı beni seviyomuş sıska çirkin bişeydi nys pas vermedim beni ve arkadaşlarımı polise uyuşturucu kullanıp satıyorlar diye şikayet etmişti bizde derse girmemişiz okulun orda dolaşıyoruz ekipler aldı bizi karakola gittik neyden gittiğimizi de bilmiyoruz kavgadan sanıyoruz bir ton bağırdılar iki üç de vurdular sonra olay anlaşıldı bıraktılar bizi ama okulda rezil olduk sonrada çocuğu dövdük

0|1
    0|0
    • evet benzerini sevdiceğim mini etekle mezuniyete gittiğinde yapmıştım anılarım tepreşti

• onu aptallığına sana aşık olması dahil değilmiş gördüğüm kadarıyla ama çamaşır ipine çok güldüm ya

Erkekler Ne Diyor 1

• Hocama ana avrat sövdüm :D

0|1
    0|0
Yükleniyor...