Her insanın bir yeteneği vardır derler sizce bu doğru mu? Doğru ise onu bir evin içinde nasıl keşfede bilirim?

Her insanın bir yeteneği vardır derler sizce bu doğru mu? Doğru ise onu bir evin içinde nasıl keşfede bilirim? Hayatım boyunca farklı olduğuma farklı düşündüğüme inandım farklılık kanımda var her daim onu hissediyorum ama ne yapacağımı nasıl hayata tutunacağımı nasıl farklılıllara imza atacağımı bilemiyorum :/ yardımcı olur musunuz?

0|0
1|5

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Her insan bu hayatta bir iş için yaratılmıştır. Ve Allah o kişiye o işi kolaylaştırır. Yani bir şeye yeteneğin var ise hem içinde o işi yapmaya karşı bir heves hemde o işi yaparken kolaylık hissedersin.

0|1
    0|0
    • Anladım o işi yaparen heves var ama öğrenme aşamasında cefa çekiyor sıkılıyorum böyle olması normal mi

• Bence başarılı isen birde başladığın işi bitir.

• Peki inşalah hüsrana uğramam başlayalım inşallah

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 4

• Neyi çok seviyorsan onu yap senin yeteneğin oradan çıkar :)

0|0
    0|0
    • En çok sevdiğim şey yazılımcılık ama öğrenme yolunda çok duraksıyorum sıkılıyorum ama aynı zaman da öğrenmek hoş geliyor ama o mu benim yeteneğim bilmiyorum emin olamıyorum.

• Sıkılıyorsan sevmiyorsundur :)

• Belki senin yetenegin sevmektir?

0|0
    0|0
  • ben inanmıyorum doğruysa banada söyle

0|0
    0|0
  • bunu sen fark edemessin
    örnek
    futbol maçında ençok sevdiğim oynadığım yer defans göbek
    ama antrenör benim sol orta sahada daha iyi olduğumu daha yetenekli olduğumu görüp benim burda görevlendirmesi gibi

0|0
    0|0
    • hmm ee ne yapacağım.

• OPSG yap ozaman çözümü bula bilirsin
      duymuştum bazı yeteneğini bulamayan kişiler uygulayıp bulabiliyor...

Yükleniyor...