Kızlar, Sevgilinizin maddiyati?

Kızlar diyelim sevgilinizin maaşı asgari ücret ama evi var bu durumda evlenirmiydiniz?

Güncellemeler:
Guncel
Guncelll

0|0
11

En İyi Kız Görüşü

• Maasi parasi umrumda olmazdi evlenirdim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• hayır

0|0
    0|0
  • Tabikide. Ben sevdigim kisiyle sokakta bile yaşarım. Yeterki beni sevsin hemde cok sevsin deger versin. Beni üzen kiran insanlarin dünyasini baslarina yiksin yani.

Benim icin fark etmez

1|0
    0|0
    • Ulan senin gibi düşünen sevgilim olsun daha ne olsun :)

• Iliskimi? Biraz geri adim at lütfen. Fikrimi sordun bende cevapladım. Iliski kurmak icin gelemdim bu sayfaya rica ediyorum

• Tamam sorry

• Acikinca evi yiyebiliyoz mu? Ole bir dünya varsa why not diyorum?

0|0
    0|0
    • Senden beklerim sen yersin.

• @batangunes yani konunun benmle bir alakasi yok. ben kendi hayatmda ister çalışırım ister çalışmam. bu benim bileceğim bişey. kmseyi de ilgilendirmez. ben kmseyi ezmedim kmseye kotu bsey soylemedim. ama asgari ucret açlık sınırı mi? Evet. asgari ucretle ancak zaruri ihtiyaç mi karşılanır? Evet. Ben bundan bahsediyorum. Razı olan seven sevilen evlenir arkadaşım. Ben kimsenin gönlüne aşkına karışmıyorum burda.

• Ya tamam ama senin gorusunde çok bencilce balina, her ihtimali göze alarak soruyu cevaplamaliydin

• Evlenirdim

0|0
    0|0
  • Iki gonul bir olduktan sonra niye olmasinki evlenirdim gerekirse bn bile calisirdim sevgi maddiata bakmaz zaten seviyosan birlikte butun engelleri asarsin :))

0|0
    0|0
    • İnşAllah ilerde de fikrinizde değişmez :)

• Yok be degisseydi sevgilimden ayrilirdim onunda maddiyati iyi degil ama her sey maddiyat degil ki ☺ evlencek olsak evlenirim. d

• seviyorsam asgarı ucretlede geçinebilirsiz

0|0
    0|0
    • Ne mutlu sizle evlenene bu konuda tabi diğer huylariniz nasıl bilmiyorum :D

• Maaşıyla ya da eviyle evlenmicem onunla evlencem. Ben de çalışırım ki çalışacağım beraber gayet güzel bir evlilik olur.

0|0
    0|0
  • basimizi sokacagmz bir ev olsn kimseye borclanmadn yasrm

0|0
    0|0
  • Cok guzel. soru bilmem neden olmasin

0|0
    0|0
  • Neden evlenmiyim ki seviyosam ve iyi biri ise

0|0
    0|0
Yükleniyor...