Akrabaları şöyle bir köşeye atıp kaçabilir miyiz?

Size birşey anlatmak istiyorum. Bu bir soru değil içimde kaldı sadece smdi aileden birine söylesen laf uzar gider bende içimde tutamam. Neyse...
Benim bir yengem var Şu an hamile 40 yasında falandır. Bende parası vardı bunun 300/400 civarı annem dün yanına gitmiş mevzu paraya gelmiş. Benimde yakında nişanım var kendisi gelemicek sanırım.
Tutmuş anneme demişki o parayı vermeyın sizde kalsın nişan takısından düşersiniz zaten gelmeyide düşünmüyoruz ama yardım parası yaparsınız artık demiş. Annemin içine öyle oturmuş ki kadının gözleri doldu anlatırken. Ben söyleyecek bişey bulamadım. Nişanıma çağırmayı da düşünmüyorum ama annem yıne büyüklük sende kalsın dedi. Siz olsanız bu durumda ne dersiniz ne yaparsınız Allah aşkına hiç böyle akrabalrınız tanıdıklarınız var mı? Yoksa bitek bende numunelik olarak mı var...

0|0
5|6

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Valla baba tarafımı o köşeye atabiliriz. Öyle bir yer bulursan bana mesaj atsana. Yoksa ben bu gidişle akraba katili falan olurum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• O köşenin adresini bana yaz benimkileride oraya atarız.

0|0
    0|0
  • Benim bir akrabam dugunune gidemedik diye kendisi bizim oturdugumuz sehre geldi hadi takin takinizi dedi :) babamlar ona yarim altini verirken ben arka odaya gecmis gulme. krizine giriyordum.:)) yani var var her yerde var :)

0|0
    0|0
  • Bencede büyüklük sende kalsın belki utanır biraz

0|0
    0|0
  • Takip edebilir misin

0|0
    0|0
  • Eğer benim başıma öyle bir şey gelse Nişan davetiyesinin içine parayı koyar ellerimle teslim ederdim.

0|0
    0|0
    • aa haklısın iyi fikir aslında

• Mümkün mertebe hısma akrabaya da borçlanmamaya çalış. Annene de söyle takmasın kafasına daha fazla. Rabbim nişanlının ve senin mutluluğunu daim edip Allah katında hayırlı kullar olmanızı nasip etsin.

• Amin Allah razı olsun cümlemize inşallah.

Kızlar Ne Diyor 4

• Mumkun

1|0
    0|0
  • Yengelerden baska bisy beklenmez ki.. siz de dogumda cocuga bisy takmayin.. borc olmasaydi yakinlik sebebiyle bilezzikten baska bisy takmazdiniz de.. bilezik te 700 den başliyor de.. artik o paranin üstünü de size takmamiz gereken altına sayarsin de.. walla o kadar koyar ki :)) yani bana koyardi yani haftalarca uyuyamazdim :)))

0|0
    0|0
    • ona koymaz ya o kadar ruhsuz ki anlatamam sana :D

• Bide dikkat et takilarina kim ne takmiş :D bana 2 sahte bilezik 3 sahte yarim taktilar.. misafielige gittigimizde iyade ettim :D şaşkınlığa gelme sakin..

• ahha ciddi misin :D Büyük ihtimal bana da takarlar ya beklediğim kişiler var :D
      Ama aynı senin gibi yapıcam bana fazla geldi o yuzden geri getirdim dicem :D

• çağırma boşver... kadın sonradan görme felan mı acaba öyle sezdim

0|0
    0|0
  • Ben de isterim tatlım :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...