İYİ İNSAN KÖTÜ İNSAN NASIL ANLAŞILIR? BİR İNSAN HEP AYNIMIDIR HİÇ DEĞİŞMEZMİ? KÖTÜYSE KÖTÜ YÜZÜNÜ GÖSTERİRMİ?

Bir kızı tanıdım çok iyi biriydi 3-5 günde birbirimize çok sıcak davrandık Sırdaş olduk dost olduk hatta çalıştığımız ortamdaki kişiler bizi öyle 3-5 günlük arkadaş değilde çok uzun süredir arkadaşız hatta sevgili filan zannediyordu.. O bana bütün dertlerini söylüyordu birşey gizlemiyordu en azından ben öyle zannediyordum.. bende ona herşeyimi söyledim 15-20 günde herşeyini tanıdım herşeyimi tanıdı tüm özelliklerimi filan v. s. Öyle bakışta çok iyi birisine benziyordu.. Çok iyi birisin dediğimde teşekkür ediyordu iyi varsın iyi seni tanımışım diyordu takılıyorduk geziyorduk.. Kısa süre sonra bana Şeker kullandıgını ve ot kullandıgını söyledi tabi ilk defa kullandıgını ve neden kullandığını sordugumda ise hayattan be hayattakilerden soğudugunu ve Yaşadı olaylardan bıktığını iyice güçsüz hale geldiğini söyledi dayanamaz hale geldiğini söylüyordu ilk başta tanıstıgımızda çok güçlü biriydi onca zorlukların altından gelmiş üstesinden gelmişti. Ufak tefek sevgili işlerinden dolayı bu tür şeyleri kullanırmıydı bilmiyorum inanamıyordum.. Bunu zamanla daha fazla kullanmaya başladı.. Kullanma kendine zarar veriyorsun dedikçe bilmiyorum dayanacak gücüm kalmadı diyordu.. Kısa süre sonra kavga ettik ve aramız bozuldu bana fotoğraflar gelmeye başladı İçki içtiğine dair fotoğraflar aradığımda Ortamda olduğu müzik sesleri sarhoş oldugu belli oluyordu konusmalarından v. s. Ben ben bu arkadaşın facebook şifresini biliyordum boş bulundum ve facebook una girdim Aynı anda 3-4 kişiyle Ciddi anlamda arkadaş olduğunu gördüm sebebini sordum saçma sapan şeyler söyledi ama sewdiğim için inandım inanmak zorunda kaldım.. Çok fazla güvenmiştim güveniyordum. Bu durumu kabullenemedim kafamda soru işaretleri vardı.. 1 ay sonra tekrar giriş yaptım yine aynı sonuçla karşılaştım..

Şimdi böyle birisini EŞİNİZ yaparmısınız Dönmesini beklermisiniz yoksa zamana bırakıp unutmayamamı çalışırsınız.. O KİŞİYİ ÇOK VE ÇOK SEVİYORSUNUZ...

Güncellemeler:
BİR İNSAN HEP AYNIMIDIR HİÇ DEĞİŞMEZMİ? KÖTÜYSE KÖTÜ YÜZÜNÜ GÖSTERİRMİ?
Veya yaşadığı olaylar dayanılmaz hale gelip onu bu hale getirmiş olabilirmi

0|0
4|0

En İyi Kız Görüşü

• Olabilir ne yaşadığını bilmiyorum ama onu bu kadar hayata küstürecek birşeyler yaşamış olmalı. Her insanın içinde iyide vardır kötüde. İyi yanımızı sevdiklerimize kötü yanımızı ise sevmediklerimize gösteririz. Onun iyi olabilmesi için önce belki hayata döndürecek bir neden lazımdır. Ama bir uzmandan yardım almalı. Mesajlara gelince eğer arkadaşca mesajlarsa kafana takma. Bundan sonrası senin elinde onunla savaşacak gücün var mı? Çünkü çok acı çekeceksin ama umarım herşey güzel olur.

0|1
    0|0
    • mesajlar arkadaşca mesajlar diildi 3-4 kişi ile konuşuyordu. Benimle onunla savaşacak gücüm var ama Onunda biraz bana yardımcı olması gerekecek o buna yaklaşmıyor bile Yardım etmeme izin vermiyor Benm hayatıma annem babam karışmıyor Sen neden karışıyorsun diyor.. Hayata küstürecek fazlasıyla şey yaşadı.. Uzmana gitmesini söyledim kendi gücüyle üstesinden geleceğini söyledi ama Aramız açıldıkdan sonra malesef daha kötü oldu.. Ve arkadaş ortamı iyice onu bataklıga sürüklüyor.. Hepsi herşey kullanıyor ve onunda kullanmasına neden oluyorlar.. Uzak dur dikkat et diyorum Ben ortam kızı oldum artık diyor Hergün barlarda içiyorum arkadaşlarla diyor..

• Yorumunuz İçin teşekkürler..

Kızlar Ne Diyor 3

• Cok ve cok seviyor olsam bile onun baskalariya öyle ciddi anlamda konusmasini kabullenemem.
    Kendin diyorsun icki iciyor yok seker yok bilmem ne. Tamam elinde degil kizin ama senin buna engel olman gerekirdi. Birak demekle olmuyor hem.
    Yani bilmiyorum ne desem baska bir tek seninle degil bir sürü kisiyle de böyle samimiyse dicek bişeyyok unut gitsin. Sana zarar verir yoksa canin daha fazla yanar. Ben böyle yapardim.
    Umarim yanlis anlamazsin beni

0|1
    0|0
    • Bir gün aradı ve dediki hayatımdan çık benm hayatım seni ilgilendirmez dedi Annem babam birşey demiyor sen neden karışıyorsun dedi Yine yanında olmaya çalıştım yine olmadı alışmış gibiydi DAHA FAZLA BNMDE GÜCÜM KALMADI DAYANAMADIM.. VE KENDİ HALİNE BIRAKTIM.. BIRAKMAK ZORUNDA KALDIM.. VE DAHA KÖTÜYE GİTTİ Şu an NERDE NE YAPIYOR NE DURUMDA BİLMİYORUM İŞİ BIRAKTI GİTTİ...

• Bence fazla düsünme :)
      Kendine daha cok zarar verirsin ve onada verirsin. Ama iste en önemli olan kisi sensin.

• timam :D

• Sen o kişinin zor zamanında sana ihtiyacı olduğu zaman yanında olmamışsın ki ne sevmesi bırak !

0|0
    0|0
    • yanlış düşünüyorsunuz daha yazmadıklarımda var 2 aylık mücadelemi buraya nasıl sıgdırabilirim Elimden gelen herşeyi yaptım yapmaya çalıştım bana söz verdi kullanmıyacağım diye ama yine olmadı yine kullandı Uzmana gitmesini söyledim kendi kendine mücadele edeceğini söyledi.. Daha fazla ne yapabilirdim benm hayatıma annem babam karışmıyor dedi sen neden karışıyorsun dedi KİTLENDİM KALDIM..

• Kötü insan heryerde kötüdür

0|0
    0|0
    • Bilmiyorum benm yanımda çok iyi biriydi sıcak davranıyordu ne biliyim Gülüşleri bakışları çok güzeldi.. Ben bunları yaptığına asla ve inanamadım inanamıyorumda ama Şu an nerde ne yapıyor bilmiyorum..

• Yorumunuz İçin teşekkürler..

• Rica ederim

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...