Canınızı yakan bir insanın Mutlu olmasını ister misiniz?

" Mutluluklar! " ne çok kullanılan bir kelime... Bazen biten bir ilişkinin sonunda bazen gerçekten içtenlikle bazen ise samimiyetsizce kullanılan o soru işareti yaratan kelime. Peki sizi çok üzen birinin Mutlu olmasını ister miydiniz? Bu bir eski sevgili de olabilir, eş, dost veya akrabada...

0|0
7|23

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 22

• Beni sevmesin ama başkasını da sevmezsin , nefret mi edecek benden etsin. Onu başkasıyla mutlu olsun diyecek kadar az sevmedim ki... Yanında ben yokken mutlu falan olmasın.

1|0
    0|0
  • beni üzenler ölmesin amma..
    sürünsünler karanlık zindanlarda..

https://www.youtube.com/watch?v=TVxdS6nsk4A

1|0
    0|0
  • Kimsenin hakkında kötü düşünülmemesi gerekir sana kötülük yapana sen yinede iyilik yap iyilik iste Allahdan.

1|0
    0|0
    • Dil öyle diyorda insanın canı cok yanınca Mutlu olmasını gönülden isteyemiyor genelde.

• Kötü lük de isteme iyilik de düşünme ozaman ama kötülük istersen Allah bunu kabul etmez.

• Benden sonra ne yaşadığı nasıl olduğu önemli değil. Onu kafaya takan da bence bir anormallik vardır. Sen buna benzer bir şey mi yaşadın?

1|0
    0|0
    • Hayır ama etrafımda görüyorum aldatılan veya büyük haksızlıklara uğrayan kişilerin öfkelerine rağmen karşısındaki insana mutluluk dilemesini. Bu bana pek samimi gelmiyor

• Onların psikolojisini bilemeyiz. Gerçekten onu çok sevmiş olup benden uzak olsa da mutlu olsun demiştir.

• istemem

1|0
    0|0
  • Yakınım da durmasın da nerede ne halt yiyorsa yiyebilir

1|0
    0|0
  • canımı yakan eski sevgililerimse benden daha çok mutlu olsunlar ama benden uzakta olsunlar

1|0
    0|0
  • Olsun ya herkes mutlu olsun nedir yani

1|0
    0|0
  • Canımı yakanın , dişini sökerim

1|0
    0|0
  • Valla ben düşünemeyecek kadar umursamaz ve mal olduğumdan pek bir şey demiyorum.

1|0
    0|0
  • İstemem tabiki

1|0
    0|0
  • eş dost akraba ne kadar üzsse bile mutlu olmalarını isterim. sevgiliye gelince nasıl ayrıldıgımıza bağlı.

1|0
    0|0
  • Allah onu beter etsin iki dünyada yüzü gülmesin aldatılsın inşallah

1|0
    0|0
  • hayır xd

1|0
    0|0
  • Gebersin ne mutluluğunu isticem ölsün benden uzak olsun

1|0
    0|0
  • Canımı kimse yakamaz.

1|0
    0|0
  • Ölsün isterim.

1|0
    0|0
  • İsterdim.

1|0
    0|0
  • Hep anlattım gene anlatıyorum. evlilik planları yaptığım kızın nişanlandığı haberini aldım ailem bile yıkıldı ama yapıcak bişey yok ben böyle mutluyum dedi tamamen bıraktım peşini. o mutluysa bende mutluyum seviyorum çnkü onu ve mutluluğunada duacıyım ben seviyorum çnkü

0|0
    0|0
  • Onlara kartal gibi yapmalı mutluluktan en zirveye çıkmalarında yardımcı olmalı ve ordan bırakmalısınki dağılsın senin çektiğin acılar onunkinin yanında hiç kalsın. Sevdiğimi ölümüne severim ama nefretimde büyüktür

0|0
    0|0
  • Benim mutsuzluğimu isteyen birinin mutlu olmasını istemezdim.

0|0
    0|0
  • Enayimiyim ben?

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

Yükleniyor...