Arkadaslar sizin annenizde böylemi?

Ben geç uyuyamıyım diye mi yapıyor anlamış degilim bana iki de bir geç yatma şeytanlara karışcan diyor

0|0
58

En İyi Erkek Görüşü

• vala benimki artık oruç tut diyor zaten bir öğün yemek yiyorsun bare sevap kazan diyor

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 7

• Uzun zamandır sesini çıkarmıyor bana. Hayatından bezdirdim herhalde kadıncağızı. Erken yat, eve erken gel, nereye gidiyorsun, okul nasıl falan diye sormuyor 13-14 yaşımdan beri.

- Annenin söylediği şey mitolojik bir şey. Antropolojide karşılığı var bu söylediklerinin. Fıkralarda, atasözlerinde karşılaşabilirsin. Bu inanışın birinci sebebi, gecelerin tehlikeli olması. İkinci sebebi de kötü şeylerin geceleri daha çok yapılması.

0|0
    0|0
  • Yok demıo annem ole bısı kanks

0|0
    0|0
  • tüm ebeveynlerim yatmış durumda

0|0
    0|0
  • durum söyle islam inancına göre şeytanlar cinler daha dogrusu geceleri dısarı cıkar. onların gecesi bizim gunduzumuz gibidir. geceleri cirit atarlarmıs ortada o yüzden diyo olabilir

0|0
    0|0
  • yok demiyor

0|0
    0|0
  • belkide kendine özel zaman ayırmak için seni yatırmaya çalışıyor olabilir

0|0
    0|0
  • :D korkutuyor seni
    iyi seni seven bir annen varmış anlamış olduk

0|0
    0|0
    • genç kız daha dünyayı çözmeden neyin doğru neyin yanlış neyin onu kötüye götüreceğini bilmeden bakıyor arkadaşlarının yaptıklarına kıskanıyor diyor bende bendeeee yapıcam
      annesi diyor dur kızım yapma etme
      kız diyor yooook bende yapıcam
      bilmediği şu evet arkadaşları iyi insanlar ama düştükleri konumu ve rezilliğin farkında değil ve sende o rezillliği duygular nedeniyle göremiyorsun
      bu yüzden çemkiriyor annesine
      hayır hayır yapıcam dedim

anne pes ediyor artık

ve nice kendine özgür diyen assalaklar çıkıyor meydana beyinsizlikle övünen

Kızlar Ne Diyor 5

Yükleniyor...