KS halkı toplumumuzun kanayan yarası olan evliliklerde beka. ret. sizliğin önemi ne derece büyüktür?

şunu sormak istiyorum ba. kir olmayan ya da bek. ar. eti olmayan kişilerin bak. ir ya da baki. reyle evlenmek istemesini ne derece doğru buluyorsunuz ya da böyle bir şey istemeye hakları var mıdır?
sizin bu konudaki görüşlerinzi merak ettim
Bununla ilgili olarak şunu paylaşmadan geçemeyeceğim :Nur Suresi 26. Ayeti Kerime

0|1
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• Bakire olmayan kiz bakir erkek aramasin.
    Bakir olmayan erkekte bakire kiz aramasin herkes yedigi boku biliyor

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bakir olmayan erkeğin bakire kız istemeye hakkı yoktur. Aynı şey kız için de geçerli. Herkes dengi dengine.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Ben nasılsam karsımdakıde ole olmalı kanks

0|0
    0|0
  • eee ayetin devamını getirmedin

0|0
    0|0
    • onuda yazıp okurlar dedim :)
      biraz kendilerde yorulsun

• her boku yedikten sonra bakire kız istemeye hakkı yok

0|0
    0|0
  • herkesin bir hakkı var. bakir olmayan erkek de temiz kız isteyebilir. nasılki fakir kız zengin erkek istiyorken hiç sorun değiken bu da sorun edilmemeli öyle değil mi

0|0
    0|0
    • bu dırım zenginlik fakirlikle çok çok ayrı değil mi
      misaliniz yanlış olmuş bence

• yo çok doğru bir örnek hatta nokta atışı.

mental aynı. fark eden bişey yok.

• o zaman özellikle bakir olmayan erkek neden illa bakire kız diyo
      kendi her haltı yesin kırmadığı fındık kalmasın
      bakire kız istesin nerde o yoğurtun bolluğu

• her haltı yien erkek bakire kızla evleniyo kız bunu bildiği halde ne diyeyimki
    ben geniş değilim

0|0
    0|0
  • Bence hiç anlamı yok önemi de yok

0|0
    0|0
  • Bakirim istemek hakkım da ileride eş adayıma bakire misin diye soracak kadar öküzleşmem herhalde.

0|0
    0|0
  • Herkesin hakki kendine uyandir ama bu cok ince bir kisas. Yani ne derece bakire veya degil gibi. Veya yasadigi kisi kikdi ve nasil. Yani ince seyler var isin icinde. Ayrica kiz ve erkek biyoloji ve psikolojisi epey farkli. Onunda kisasini ekleyince epey karisik bir dengeler duzeni ortaya cikiyor. Yani bizim aklimizin almayacagi kadar ince bir duzen. O acidan tek gereken hayirlisina dua etmek, nasolsa tam dengimiz neyse o bizi bulacaktir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bakire olcak ilk beni mikcek

0|0
    0|0
  • Karşıdaki insanın bakirligi bakireliği önemli değil insanlar sevebilir sevdikleri kişilerle beraber olabilir ama amacı sadece cinsellik olmamalı sapikçasina insanların toplum sekse aç o yüzden bir tabu herkes sevdiği insanla evlenmeli

0|0
    0|0
Yükleniyor...