GERÇEKTEN YARDIMA İHTİYACIM VAR?

Merhabalar,
Şu an baya sıkıntı içindeyim başka bir okula geçtim ve ezik görülmekten bıktım. Yakışıklıyım zekiyim olgunum düşünceliyim ama yinede eziğim. Başkalarına karşı bu üst özelliklerimi asla övmem burada da gizli olarak paylaşacağım için sorun yok.4 yaşından beri babasız ve fakir büyüdüm hala da devam ediyor.10 15 liraya aldığım bir tişörtü 3 4 sene giyerim. Aldığım bir ayakkabı en az 1.5 sene giyerim. Şu an annemin eşiyle birlikte yaşıyorum. O da lanet bir adam çıkartıp 1 lira verse bile 3 gün söyler psikolojisi bozuk. Kaç zamandır gerçekten sabır ediyorum eski okulumda da en başta böyle sorunlar çıkmıştı ama sonradan alıştım ve gerçekten okula gitmek için her şeyi yapıyordum. Yol parası yüzünden yakınımızdaki pis bir okula geçtim ve hiç biri benim kafa dengim değil. Zaten okulun genel puanıyla benim puanım arasında 30 35 puan fark var duyan öğretmenler kafayı mı yedin diyor. Her gece bu halime üzülerek ağlayarak uyumaktan bıktım. Sabah olmasın da okula gitmeyim demekten bıktım. Ya bir insan bir şey olsun da öleyim der mi kendine? Her salise diyorum bunu. Belki başkalarına göre çok küçük sorunlardır olabilir ama hayatımı gerçekten en baştan anlatsam oturup ağlarsınız. Okula evden tost götürüp yere düştüğünde üfleyip yedim niye? cebimde yol paramdan başka bir şey yoktu onu yemesem açlıktan kıvranırdım. Yırtık ayakkabılarla ayağımın içine su dola dola okula gittim.Öğretmenlerin zengin çocuklarına olan ilgisine karşı bile yılmadım bunlar çok basitleri okul yardımı alıp haberlere çıktım 14 yaşında gece 2 de 3 de üvey babamla kavga ettiğim için dışarıda kaldım bunlar çok küçük olaylardan sadece bir kaçı büyük olayları anlatsam gerçekten ne yapacağınızı şaşırır kafayı yersiniz. Sizden tek isteğim böyle bir hayatta nasıl yaşanır neye güvenerek neyi umut ederek bir dakika bile geçmezken yılların geçmesi nasıl beklenir?

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• Allah sabır versin başka ne denir bilmiyorum

0|1
    0|0
    • Sağ olun

• Sen de sağol. İyi geceler. Yarın daha güzel bir gün olsun

• İnşallah size de

Erkekler Ne Diyor 1

• Kardeşim yılma güçlen çok güzelsin karekter bakımından bir iş bul parttime eğer zamanın kalıyorsa ha neyi umut et bir zaman gelir öyle bir kiz çıkarki karşina hayat okadar güzel geliyorkı yaşanılası değer umut çabalama sabır sorumlulugun ve yaşanmışlığın okadar zor olmasına acımasına ve görüp geçirmen okadar tatlı oluyor ki ve hasılkelam kaderin bu senın belkıde sınavın bu gerisini benim sana akıl vermek gibi bişey olmasında fikir gibi düşün kaderını sen yaz

1|1
    0|0
    • Öncelikle teşekkür ederim değerli görüşünüz için büyüğümsünüz akıl da verebilirsiniz hiç bir sorun yok. Yaştan dolayı kimse işe almıyor part time hiç almıyorlar zaten. Zamanında bir kız tüm sıkıntımı unutturur dedim denedim ama o da belli bir süreden sonra maddiyat olması gerekiyor. Kız öyle şeyler istemese bile insan rahatsız oluyor bende sınavım diye düşünüyorum ama senelerdir bu sınav bitmeyince insan isyana yönelir işte. Tekrardan teşekkür ederim.

• Liseyi geçip hayata baktıktan sonra bu dedıklerım aklına gelsin...

• inşallah o günleri de görebiliriz.

Yükleniyor...