Kapat

Eski sevgilim evimin onunde ondan nasil kurtulucam?

Eski sevgilim evimin onune kadar geldi kapimi caldi. Annemde evdeydi telefonla konusurken gelmicem diyordum ama kapiya gelip zili calip gitti tam kapinin onune geldi delikten baktim sok oldum sinirlerim tepeme cikti savciliga sikayet edicem seni dedim de savciliga sikayet etsem bu sorundan kurtulur muyum? Ayrica biz ayrilali 1 yil oldu bundan 5 ay oncede beni arayip intihar edicegini soylemisti 5 dakika gel dedi bana yanina gittim arabada bana siddet uygulayarak tecavuz etti. Evime birakti birsey olmamis gibi tekrar geldi. Sikayet edemem elimde ne kanit var ne birsey zaten ben bana tecavuz etti davasiyla gitsem rezil olurdum ne olur adalet yerini bulmuyor zaten yani savcilik haricinde nasil davranmam gerekiyor bu pislige yardim edin. Arabasiyla evimin onunde bekliyor gelmezsen gitmem diyor bir rezillik cikarticak ya gitsem benim basim yanicak kendimi koruyamiyorum

0|0
7|9

En İyi Erkek Görüşü

• Disarda seni bekliyor diyorsun o sirada polise ara

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Benimde basimda boyle biri var. Her ayrilmak istedigimde siddet gordum. Cevremdeki herkesi uzaklastirdi benden ayrilmak istedigimde kapima gelip agliyodu daha once üçkere infihar etti ondan ayrildim die yalvara yakara batistik ayrilmiyorum dedimde hastaneye gittik yikattik midesini pskiyatrste gidiyo vs boyle tipler cok tehlikeli oluyolar ve her dediklerini de yapiyolar. Kisilik bozuklugu oluyo boyle tipler hastalar yani en azindan benim sevgilim paranoid hastasi onu biliyorum ve ona gore davraniyorum sonkez deniyoruz sans verdim ona bakalim. Korkma ondan annene soyle rahatsiz ediyo diye annen cocukla konussun ya da annesini babasini arasin sahip ciksinlar cocuklarina oda olmuyosa sana attigi tehdt mesajlari oluyosa onlarla polise gidebilirsin direk dava aciliyo ama baban babasiyla konusabilir bence ya da annen cocukla ya da annesiyle konussun. O tecavuz olayindanda korkma kesinle soylemeye gotu yemez ailene falan soyleyemez yani o yondende icin rahat olsun. Allah yardimcin olsun.

0|0
    0|0
    • Saol gerçekten ama ailemi karıştırmak istemiyorum ya babam zaten yurtdışında yasiyor

• Karistirmazsan bu durumu hep cekersin. Ne kaybediceksin soylersen? Soyle annene konussun korkma gotu yemez onlari soylemeye. Annen konusmasini bilir. eger soylemezsen annen sakladigin icin daha cok kizar ilerde ortaya ciktiginda. bisiy kaybetmezsin konus lutfen boyle tiplerle bas edilmez ruh hastalari bunlar kizim belalar bela. hata yaparsin yinede son karar senin tabi.

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 8

• Vallah bu iş kolluk kuvvetleri ile çözülmesi lazım. Lakin o yönteme başvurmak istemiyorsun. Etrafta güvendik bir abi diyebildiğin veya bunun hakkından gelebilecek bir erkek var ise ona söyle. Bir daha geldimi silkelesin bir . Belki peşini bırakır. Ama tabi silkeleyecek olan abiye de sakın söyleme tecavüz etti falan diye. Eğer ki bunlardan sonra gelir ise o zaman kolluk kuvvetleri ile ilgili işleme girersin elinde şahit de olur...

0|0
    0|0
  • İşin rezilliği var mı? Zorla tecavüz etti diyorsun bir gün evine çatkapı girmesi daha mı iyi olur? Bence polisi aramalısın.

0|0
    0|0
    • Polisi aaradim ama cesaret edemedim kapattim geri

• İşin cesarete bakmamalı. Rezillikten çıkmış olay. Bak bu böyle uzar gider. Bir gün mahalleden biri fark eder görür işte o zaman dedikodu konusu olursun elaleme.
      Bence polisi ara ve bildir.

• 155 ara durumunu anlat zaten siren sesini duyar duymaz fırlar 😆

0|0
    0|0
    • Polis ama bana gelicek rezil olurum komsulara adim cikar resmen ya

• Eh çocuğun gelmesinden iyidir. Evet anne ben aradım sapık sandım bizim buraya bakıp duruyordu ahlaksız dersin 😆

• Git ses kaydı yap savcılık için delil

0|0
    0|0
  • bir dost edin arkanda duracak anasını bellesin

0|0
    0|0
  • Tanidik birine soyle temiz bir sopa ceksin bir daha gelemez

0|0
    0|0
  • Sen ciddimisin

0|0
    0|0
  • polısı ara

0|0
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 6

• Senden kurtulmak için akrabamın yanına gidiyorum de ve şehir dışına gittigini söyle evdende asla cıkma camdan bile bakma yalanın ortaya cıkmasın

0|0
    0|0
  • tecavuz ettı ve eve hiçbişey olmamıs gibi geri döndün öyle mi?

0|0
    0|0
    • Evet oyle hayirdir sorun bu mu ben bunu mu sordum emin degilim oylece gittigime kizlar benj kendjme getirin mi dedim sen bana neyin hesabini soruyosun ordan hesap sormak basit gelde yasa gor oylece eve gittim evet !!! boyle abuk supuk yorum yapicaksan bamya tir git hadi canim

• şşşş sakin.
      cocugun köpegi olacagına ona sıddetlen mal.

• Ben ona da şiddetlendim ama Şu an senin yaptığın gereksiz görüşe bu yorumu yapmam gerekiyordu sen burda görüş paylaşmak için paylaşma senin gereksiz görüşünü görmek zorunda değilim aşağılık şey seni

• tecavüz etti ve sen hala öylece duruyor musun

0|0
    0|0
    • Şu an ayıp ediyorsun cidden en büyük ayıbı yapıyorsun konu Şu an bu değil sen benim psikoljik durumumu bilmiyorsun o yüzden bu konu üzerinden yuruceksen defol ne anlarsın sen ya hala öylece duruyor musun diyor bilip bilmeden bu yorum senin ne haddine kizim

• @simirnas yaptığın salaklık derken daha fazla karakterini görmek zorunda değilim ben allah için yok ol

• baya baya trol ya

• Annene desene yahu tecavuz nedir? Basit birsey mi bu?

0|0
    0|0
    • Basit birşey değil ama burdan basit fikirler üretmek kolay olsa gerek

• Off ya bilmiyorum dayakla olur mu bu is daha çok bela olmasın

• Deniyceksin her turlu yolu..

• Seni sevdiğimi söylüyor yoksa sadece cinsel amaçlı kullanmak için mi seni sıkıştırıyor

0|0
    0|0
  • Hiç kimse yaptığı şeyle kalmazsen şikayet et

0|0
    0|0
Yükleniyor...