Kaç kardeşsiniz abla, abi, kardeşle aranız nasıl?

Biz 3 kardeşiz. Abimi oldum olası hiç sevmem. Hatta 1 senedir konuşmuyoruz. Ama ablam candır bitanesidir yani hıç kırmaz beni bilmiyorum ya ablamla aramdaki bağ çok farklı sizde durumlar nasıl kaç kardeş abi abla kardeşle aranız nasıl...

Güncellemeler:
,,,,
...

2|0
8|2

En İyi Kız Görüşü

• ben evlatligim , abim ablam kardesim yok ve Şu an oz annemden babamdan cok kardeslerimi bulmak istiyorum ne olursa olsun ölümlü dunya hic bir sey icin deymez kus kalmaniza kiymetinizi bilin birbirinizi 👍😊

0|1
    0|0
    • Bazen o çok istediklerin başının belası oluyor işte iyisi olursa sıkıntı yok mesela ablam candır ya herşeyimi anlatırım sorsan hayatında en çok kimi seviyorsun iki kadın ablam ve annem henüz üçüncü kadın bulunamadı çok oldu ama hepsi boştu. babam küçükken öldü zaten erkeklerden yana şansızım zaten baba abi amca zaten var ama yok dayılar eh işte benim abiyi sana göndereyimde gör gününü :) :)

• benim ki omkansiza yakin allah buyuk ne diyelim cok karisik yani

• Karışık anladım istiyosan özelden anlatabilirsin tabi istiyosan sıkmak istemem. Ama umudunu kırma birşeyin olması için önce ona inanman lazım sıkı sıkı ama şöylede düşün berki öz olmasada bazen iyi insanlar oluyor abinden kardeşinden daha iyi yani illa aynı anne babadan olmak gerekmiyor senin gibi iyi bir insanın etrafındada iyi güzel insanların olduğunu düşünüyorum. Tabiki istiyorsun , inşallahta bulursun ama şunu unutma sen böyle iyi oldukça kardeşinde abinde ablanda çok olur mesela ben daha tanımadan bile sana iyi duygular besliyebildim çünkü iyi niyetin geçiyor karşı tarafa. Ben şahsen böyleyyim bu hayatta çok abim diyebileceğim insan kardeşim diyebileceğim, dostum diyebileceğim çok insan var bu istikamette olursan özlemin azda olsa diner diye düşünüyorum

En İyi Erkek Görüşü

• 4 erkek kardeşiz ben 3 numarayım kanks

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Kardeşim yok

0|1
    0|0
  • 2 kardeşiz

0|1
    0|0
  • 2 abim var :) ikiside candir can

0|1
    0|0
    • Haha sana şimdi nefes aldırmıyorlardır nereye gittin niye telefona çok bakıyorsun ne işin var niye geç geldin lan o çocuk kim :) :)

• Bana ne desem anlamıyosun diyosun anlıyorum işte sen niye üstüme geliyosun ki :)

• Özür dilerim :D

• Tamitaminaaa 5 kardesiz bir abi bir abla bir kizkardes birde erkek kardes ortanciyim herturden var yani :D

0|1
    0|0
  • Senin yasinda kardesim var 😁 malesef var diyim sen anla

0|1
    0|0
    • Niye malesef ablalar kardeşlere düşkün olur benim ablamla aram çok iyidir evli kardeşine iyi bak erkek kardeşler için ablaları bitanedir unutma

• Masallah size o zaman. Bizimki biraz delibaş ama seviyorum haytayi cok belli

• Haha bende öyleyim ama abla anne merhametlidir iyidir bitanedir azcık kahrımızı çekin :)

• Kardeşim yok 😌

0|1
    0|0
  • 17 kardeşiz babamın 3 evliliğinden 10 annemin 2 evliliğinden 7

0|1
    0|0
    • Yok artık maşallah hepsiyle konuşuyormusun

• Sen şaka yapıyosun bence :)

• şaka olsa gizli yazmam ne yapiyim kardeş kardeştir fazla olsada

Erkekler Ne Diyor 1

• Bir abla bir kardeş

0|1