Offfff sinirliyim bu gece napabilirim sakinleşmek için?

canımı sıkanlar ruh hastası hepsi :( napsam da çözüm bulamıyorum

Güncellemeler:
evet arkadaşlar canım sıkkın olduğunda kim nasıl fırsatçılık yapıyor onu da görmüş olduk allahın abazaları

0|0
8|20

En İyi Erkek Görüşü

• Karanlık bir odada, gözlerini kapa kendine dışarıdan bir bak, başkasıymışsın gibi kendini sorgula sonra mutlu olduğun anıları tekrar yaşadığını hayal et, sonrada zaten uyursun.

1|0
    0|0
    • Teşekkürler

• vala istatistikleri bilmiyorum ama bu eğitim mevzuu biraz karışık hiç girmeyelim çıkamayız

• Haklısın , ama hayaller iyidir, onlardan asla vaz geçme!!! İyi geceler.

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 19

Kızlar Ne Diyor 7

• Beni de sinir eden çok insan var seni iyi anlıyorum da başkalarını değiştiremezsin, kendini rahatlatmaya bak zor biliyorum ama stres kötüdür yani uzak tut kendinden.. Bitki çayları falan iyi geliyor denedim gördüm, hoşuna giden bir müzik de dinleyebilirsin ya da eğlendiğin bir program izle unut o insanları rahatlarsın.. Kendini motive et bir de, özgüvenini yüksek tutarsan canını sıkan insanların sesi sivri sinek cızırtısına döner duymazsın bile 😊

1|0
    0|0
  • Dua et en güzeli :)

**Ve eğer Allah sana bir keder dokunduracak olursa, onu Ondan başka açacak yoktur; ve eğer O, sana bir hayır dilerse, o zaman da O’nun lütfunu reddedecek yoktur. O, lütfunu kullarından dilediğine nasib eder. O, çok bağışlayan, çok merhamet edendir. (Yunus, 107)

1|0
    0|0
  • Evi süpür tüm komşuları ayağa kaldır herkesi sinir et... Rahatlarsın

1|0
    0|0
  • En guzeli uyku

1|1
    0|0
  • Bende valla

1|0
    0|0
  • uyu.

1|0
    0|0
  • Çık bir dağın tepesine bağır çağır git duvara tekme flan at, kum torbasına vur

0|0
    0|0
Yükleniyor...