Subliminal mesajlar yüzünden filmde mi izlemeyelim?

bune arkadaş gerçekten bunlardan etkileniyorsak insan olarak biz televizyonda izlemeyelim belki bu kadar cinsel bağımlısı bu mesajların yüzünden olduk ne diyorsunuz?

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• güldüm
    saçmalık resmen
    yok herşeyi gören göz
    yok ağacın gölgesi :)))

0|1
    0|0
    • hayır inanıyorum mesajlara ama bu kadarıda fazla

• karakter kişilik yapı vs. meselesidir sadece çizgifilmleri suçlamamak lazım

• o zaman ben sapıkmıyım :D olmaz olamaz...

En İyi Erkek Görüşü

• aynen öyle. şu an okuduğum kitap bununla ilgili. izlediğimiz, dinlediğimiz çoğu şey böyle. medya bir kukla. sanat camiası istediği şeyleri yapmıyor. yapılması konusunda zorlandıkları şeyleri yapmakla görevliler. beyonce, rihanna, miley cyrus, lady gaga, katy perry ve daha nicesi.
    amerikan başkanı obama, amerikan dış işleri bakanı kelly de dahil bu örgüte. özellikle çizgifilmler tehlikeli. walt disney denen kişi zaten illuminati kurucu üyelerinden. dolayısıyla çizgifilm dünyasının genelinin tek bir amacı var. beyin yıkamak

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• birkaç kere denk gelsen bişey olmaz ama sürekli bu mesajlara maruz kalırsan etkilenirsin bence.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Kemal Sunal'ın sübliminalleri saçmalık ve çok komik, ikinci video şüpheli, üçüncü video sübliminal değil direk lafı yapıştırmışlar.

0|1
    0|0
Yükleniyor...