Bu fotoğraflar size ne anlatıyor/düşündürüyor?

Baktığınızda siz de uyandıran ilk düşünceyi rica etsem?
Bu fotoğraflar size ne anlatıyor/düşündürüyor?

Güncellemeler:
Savaş çığırtkanlığı yaparken bir kez daha düşünülmeli. Çocukların masumiyetinden çok, fotoğraf makinesini silah sanıp, ellerini havaya kaldırması kadar berbat bir durum olamaz/olmamalı.

1|1
11|9

En İyi Kız Görüşü

• Adaletini s*keyim dunya.. diyor insan

0|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Fotograf makinesini silah sanacak kadar , serefsizler tarafindan korkutulmus mazlum insanlar

1|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Fotoğraf makinesini bile silah zanneden çocuklar...
    İnsanoğlu olarak yatacak yerimiz yok diye düşünüyorum.

0|2
    0|0
  • Bu fotoğraflar bana insanlığın nasıl tükenip bittiğini anlatıyor. Hudea'nın fotoğraf makinesini silah sanarak minicik ellerini havaya kaldırması.. bundan daha acı bir fotoğraf var mıdır?

0|2
    0|0
    • Bu yaşta bir çocuğun yaşadığı psikolojiyi anlatmanın tarifi yok sanırım :\

• Düşlerinden vurulurken çocuklar,
      Hangi yaşamaktan bahseder ki masallar...

.. ne kadar doğru bir söz. Gece gece bir nebze olsun yattığım sıcacık yatak, yediğim onca nimet ve huzurla yaşadığım hayata şükretmeyi hatırlattığın için teşekkür ederim..

• Şükür konusunda aynı fikirdeyim tam Şu an. Ben teşekkür ederim.

• oyy kıyamam küçücük çocuklar bu yaşta oyun oynaması gerekirken korkudan suçlu psikolojisine girmişler.. Kamerayı da büyük ihtimal silah falan sandılar o yüzden ellerini kaldırdılar kurban olurum Allahım sen yardım et bu yavrulara ya :(

0|1
    0|0
  • Çocuk senin o gözlerine korkuyu bıraktırdık... Hepimiz suçluyuz çocuk sana bunu yaşattık... Çocuk sen doğmadan biz İNSANLIĞI ÖLDÜRDÜK...

0|1
    0|0
  • Fotoğraf makinesini silah zanneden çocuklar bunlar 😕

0|2
    0|0
  • Korkmuş kuçuçuk bir çocuğu.

0|2
    0|0
  • Cocuklarin ne kadar masum olduklarini.

0|2
    0|0
  • korku

0|1
    0|0
  • Ellerini kaldırmış çocuk

0|0
    0|0
  • Kurban olurum ya küçücük cocukların geldiği hale bak kamerayı silah sanıyolar

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Din, dil, ırk gözetmeden çocukları ağlatıyoruz. Onların kalplerini kırıyoruz. Hatta ölümlerine neden oluyoruz.
    Teknolojimizin de, medeniyetimizin de hepsi canı cehenneme. Çocuklarımızın, en önemli hazinelerimizin değerini bilmeyen biz büyüklerin suçu çok büyük.
    Bazen ilahi bir güce sahip olmayı diliyorum. Bu garabetin içerisinde çocuklara acı çektiren biz yetişkinlerin elinden para, iktidar, güç, silah gibi bir çok sorunlu nesne veya olguyu çıkartıp onların yerine elma şekeri, pamuk helva, külahta dondurma, mutlu gülücükler ve sevgi dağıtmayı isterdim.

0|1
    0|0
    • Para, iktidar, güç, silah... Bunları elde etmek ne kadar zor degil mi hocam? Hele ki pamuk helva, elma şekeri gibi karşılanması çok kolay olan şeylere karşın. Nasıl bir dünyadayız ki zor olanı başarıp ; basit, güzel, mutluluk vereni beceremiyoruz.

• Söylenecek çok söz var ama değişecek hiç bir şey olmayacak. Bu da beni kızdırıyor.

Beni anlayanlar için ;

https://www.youtube.com/watch?v=1f8S5u01E0Y

• Çaresizlik. ...

0|1
    0|0
  • İnsanlığın görünmeyen yüzü,
    Batının 2 yüzü..

0|1
    0|0
  • Şu çocuklara bu korkuyu aşılayanlar idam edilsin.

0|1
    0|0
  • korku endişe

0|1
    0|0
  • Masumiyet

1|1
    0|0
  • İlk düşünceyi yazsam süper modsun bide kesin görüşüm kalkar susuyorum içimden küfrederim

0|1
    0|0
  • Adaletsizlik ve masumiyet...

0|1
    0|0
Yükleniyor...