Arkadaşlar nargileyi ikinci defa içicem birincide baygınlık gibi bir şey geçirmiştim sanırım açlıktandı şimdi de?

Erkek kankimle gidicem rezil olmak istemiyorum nelere dikkat etmem gerekir?

0|1
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• İçmek istemiyorum dersin.. Rezil olmazsın. Rezil olunacak bir şey değil çünkü. O içsin , sende muhabbet et.
    Baş dönmesi ve çarpmasının sebebi, sende astım olabilir. nargile normal bir nargile olmayabilir. Tütün ya anormaldir ya da çok kalitesizdir. Açlıkla alakası çook düşük ihtimal. Açlığın etkisi, nargileyle tetiklenmez.

0|0
    0|0
    • Astım yok

• Neli önerirsiniz

• Mentollü naneli dışında ne istersen içebilirsin. Kavunlu olanını çok zor yaparlar, tütün kaliteli olması lazım. Kavunlusu güzeldir. Gül lüsü vardır. Muz ve damla sakızlısı güzeldir. Varsa cappuchino-karamel de içebilirsin. ama cappuchino lu içerken yakmamaya çalış. Yani çok fazla çekme içine bazıları vardır o tepeye konan közü kıpkırmızı yaparak çeker. Öyle yaparsan tütün çok kötü olur, leş olur :) Özellikle cappuchino, o aroma falan yalan olur.

Erkekler Ne Diyor 6

• Nargile içtikçe alışırsın, açlık doğrudur baş döndürür, ama bir de nargile içerken çok abanmamaya dikkat et. Nargileyi sürekli içine çekme arada nefes al beynine oksijen gitsin, yoksa ayağa kalkamayacak kadar başın döner.

1|0
    0|0
    • Su filanda içmek gerekiyormuş galiba birde

• Neli önerirsin?

• Sütlü Cappuccino olmasın yeterli, elmalı ya da kavunlu iyidir. Nane de olursa güzel olur.

• Pipetten çeker gibi yavaş yavaş ve uzun uzun çek. En az 15 20 sn bekle nefesi verdikten sonra tekrar çekmek için. Yanında bişey iç.

1|0
    0|0
    • Nargile içmeyi bitirdikten sonra mı içerken mi?

• Nakla tütünü?

• bir tütün çeşidi. Zaten nargile menüsünde varsa özel olarak yazar. Nakhla, el fakher bunlar tütün çeşitleri. bir de hafif tatları dene. Yeşil elma nane veya damla sakızı nane karışımı güzel ve hafiftir

• marpucu yutma yeter :)

1|0
    0|0
  • Afiyet olsun koçuma

0|0
    0|0
  • nargile sigaraya benzemez.

0|0
    0|0
  • Fazla abanma cigerlerini yorma. cok icme bide gene aynisi olabilir :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...