Her gün gelen şehit haberleri ve kadın cinayetleri artık normal gibi geliyor?

Gerçekten çok üzgünüm her gün şehit veriyoruz, her gün bir kadın vahşice tecavüze uğrayıp öldürülüyor! Artık o kadar çok duyuyoruz ki insanlara normal gibi gelmeye başlamış. Bunu farkettiğimde bir kere daha üzüldüm. Muhsin Yazıcıoğlu'nun bir sözü bu durumu çok iyi anlatıyor: "Şehit vermekten daha acı bir durum varsa o da şehit vermeye alıştırılmış bir toplum olmaktır!" Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz? Lütfen saygı çerçevesinde görüş yapın.

0|0
5|6

En İyi Erkek Görüşü

• Evet kesinlikle haklısınız malesef alışılmış birsey oluyor artık ama bu ister istemez oluyor çözüm konusunda birsey yapilmadiği sürece de böyle devam ediyor

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• maalesef öyle ve en acısı da ne biliyor musun bu ülkede barınmayı zerre kadar haketmeyen terbiyesiz vicdansız ahlaksız insanlar için şehit veriyoruz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• alıştık artık kardeşim :-(

0|0
    0|0
  • Kesinlikle katılıyorum sana hatta bu konu konu üzerine bir bencemde mevcut.

0|0
    0|0
  • malesef bu durumdayı ve ecdadımıza baktışım zaman bizler acınacak durumdayız artık :(

0|0
    0|0
  • askerlik yan gelip yatma yeri değildir dendiği günü unutmayın

0|0
    0|0
  • kefenle şov yapmak ak it lere düşer kefeni giymek askere düşer ya akp zihniyeti

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Sarayda Sigara toplantısı varmış duydun mu

0|0
    0|0
  • Bilmiyorum bir şey düşünmüyorum

0|0
    0|0
  • 😟😟😟😔😔😔😔

0|0
    0|0
  • Aynen malesef hepimiz alistik artik. Her gecen gun bir onceki gunu mumla arar hale geldik.

0|0
    0|0
Yükleniyor...