Hem namussuz diyor hem engelliyor bu konu hakkında ki fikirler?

Az önce bir soru gördüm soru başlığı şuydu : ''Diğer Müslüman ve Türk ülkelerinden gelen kardeşlerimiz bile bizim kızları namuslu bulmuyor rezil durum değilmi sizce?'' Birde yazmışta yazmış keko sözde müslim arkadaşlarının neler dediğini orda bir yorum attık ne solcumuz kaldı, ne namussuzmuz kaldı, ne femistliğimiz kaldı. Birde gelmiş bas bas bağırıyor ben bakirim erkekler namuslu kızlar namussuz. Kız her haltı yiiyince namussuz oluyomuş zaten kızda her haltı kendi yapıyordu. Bana laf atanlarda benim gibi namussuzmuş erkekler namusluymuş yazmış yine baya engellemiş birde gelmiş konuşuyor madem gidip soru soruyosun tartışmaya girmeye cesaretin yok damga vurucaksın ne diye gezersin bu sığır görüşlü beyninle buralarda? Hadi soruyosun namussuz diyorsun tamam gidip ne diye engel atıyosun sen kimsin ki birde profiline türk bayrağı koymuşsun? Türklerin kadına değerinin anlat anlat bitiremezler ama sen hep namussuz de hemde türklerle evlenmicem namussuz de sonrada türk bayrağı koy neymiş türkleri çok yiğit bilirlermiş eski zamanlardan beri. Türklerin eski zamanlarda çok yiğit olduğu doğru ama şimdi yğitlik mi kaldı bütün güç hayvanda kadında insan olan çok az birde gelmiş türküm diye geçiniyor sen git senin beynini yıkayan arap kafalı diğer ırkların kafasından olanların nüfusuna geç TÜRK olmak ağır gelir sana.

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Bizim türk kızından namuslusu yok bana göre tamam yapan kızlar var sayılarıda artmış olabilir sonuçta kendi hayatları ama hala çok eşini bekleyen kız var ayrıca türk erkeklerinde şerefsizlerde çok maalesef daldan dala konup bakire isteyen bakire kızları kandırıp yatağa atan ippneler neyse boşverr

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bırak canım ya sinirini bozmaya değmez, muhattap olma. Her gün bu sitede Türk kızlarına demediklerini bırakmıyorlar yazık vallahi bu zihniyete sahip insanlardan utanıyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Aynı konuya ben de yorum yaptım beni de engelledi aptal adam, böyleleri yüzünden zaten zihniyet olarak gelişemiyoruz.

0|0
    0|0
  • Annesi türk deilmiymiş sorsaydın ya

0|0
    0|0
  • Denegesizmis o

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Kardeş uğraştığına değmez, çok affedersin ama sil bir tarafına geç.

0|0
    0|0
Yükleniyor...