TÜRK İSLAM ülkesi olmamıza rağmen, neden ülkemizde eş cinseller bu kadar fazla? Varmıdır sebebini bilen?

Eylemlerine bakarsak, baya eş cinsel var ülkemizde. İşin garibi şu ki; TÜRK ırkı islamı kabul etmeden önce bile, zinayı yasaklar iken, eş cinselliğe asla tahammül etmezdi bu sebeple cinsiyetini değiştiren görülmezdi çok nadir olurdu onlarda kaçak hayatı yaşardı. Yani dünyaya ahlakı öğretmiş bir ırk olmamıza rağmen, ülkemizde neden bu kadar fazla eş cinsel vardır sebebi nedir? 100 yıl içinde tavan yaptı özellikle.

0|1
12|16

En İyi Kız Görüşü

• sapiklik

0|1
    0|0
    • 100 yıl içinde sapıklık nasıl bu kadar arttı peki? Bundan önce yoktu.

• 1. özenti ucuruma sürükler
      2. türkiye Islam ülkesi ama tam olarak ortada ne avrupa nede ortadogu, cok yabanci var diger ülkeler gibi degil
      3. aile ici egitim
      4. dini degerler

En İyi Erkek Görüşü

• Iyi de onlar müslümam degil ki. Sayilarinin artmasinda islam ülkesi olusumuzun bir kabahati yok. Bizle alakali degil yani. Müslüman escinsel olamaz. Oluyosa müslüman olamaz.

0|1
    0|0
    • Neden bu kadar fazla ben bunu anlamadım. 100 yıl önce pek yoktu nasıl olduda bu durumlara geldik. Diğer Türk ülkeleri dindar sayılmazlar bizden zayıf inanca sahipler ama eş cinsel görmedim oralarda. Ama güzelim ülkedemde dolu... lut kavmine dönüyoruz.

• İstediğim yorum buydu helal olsun kardeşim. Biz nice zorlukları atlatmış olan bir milletiz. Bizi yıkmak kolay değildir. Üstesinden geliriz ALLAHIN yardımıyla.

• Amin kardesim insallah tüm localarini odalarini baslarina yikicaz. Bunlarin maddi destegi de disaridan geliyor. Sagol eig icin

Kızlar Ne Diyor 11

• Arkadaşım sana ne insanların tercihlerinden? Bu seni neden rahatsız ediyor eğer bu kadar rahatsız ediyorsa tedavi gör derim. Bu doğuştan gelen bir şey osmanlıda da coktu eşcinsel son zamanlada cogalmadi aslinda insanlar saklanmaktan vazgecti sadece iyi de oldu artik ozgurce yasayabiliyoruz korkmadan. ona bu duyguyu veren de yaratıcı escinselligin günah olduğunu düşünmüyorum veya "ahlaksizlik" ahlaksizlik sevmek degildir, ki bu hayvanlarda bile goruluyor. Asil alaksiz tacizciler, çocuk istismarcilari,10 kadin alip esi yapan o cok dindar araplar, katiller sen escinsellik neden cogaldi diye dusunecegine bunlarin niye cogaldigini dusun. Gunah olsa Tanri onu neden escinselleri yaratsin, öyleyse bu yaraticinin gunahi. kuranda da eşcinsellik günahtır diye bir ayet yok zaten. Şimdi diyeceksin Lut Kavmi helak oldu. Lut kavminde erkek erkeğe tecavuz eder ve cinse obje olarak görürdu yalnızca helak olmasından en küçük neden bu iken o hoca diye geçinenler bunu aldı ve kendilerine göre escinsellik gunahtir diye insanlara anlattı olay bundan ibaret. İnsanların hayatlarıyla ugrasacagina kendi hayatına bak sen.

0|1
    0|0
    • Kuranda açık bir hüküm vardır! Allah kimseyi hemcinsine helal kılmaz. Bu o demektirki: Allah kimseyi eş cinsel yaratmaz. Yalanlarınız bana sökmez yani. Ülkemi rezil ediyorsunuz. Ahlaklı ırkımı kirletiyorsunuz daha ne olsun? Ayrıca, pkkaya hep eş cinseller katılıyor.

• Malesef populerite ateistlikte oyle gercekten duzgun sebeplerden olsa escinsele de ateistede saygim var ama soruyorum ya neden boylesin diye sizde bana sorabilirsiniz neden muslumansin diye cunku her ne yaliyorsan bir sebebi olmali o sifati hak etmelisin

0|1
    0|0
  • Batı özentiliği.

0|1
    0|0
  • Türkleri bu işe karıştırmayın kimsenin cinsel tercihi kimseyi ilgilendirmez adamlar damacana tavuğa eşeğe tecavüz ediyorlar iki insan birbirlerini isteyerek bir şeyler yaşıyorlar onlar değil bu mu yanlış olan. Herkes kendi tercihlerine baksın sanki burada ki herkes müthiş dinine bağlı saçma sapan şeyler

0|0
    0|0
    • Bizim ahlakımıza göre; evet çok yanlış.

• Senin ahlak anlayışın ile başkasının ahlak anlayışı aynı olmayabilir aynı ülkede yaşıyoruz ben eş cinselliği senin gibi bakmıyorum bakmak zorunda da değilim sırf insanlara cinsel tercihlerine göre onlara baskı yapma kimliklerini açıklayamama özgürlüğünü vermeme hakkını kimse senin ahlak anlayışında olan insanlara vermiyor kimsenin özel hayatına karışmayın

• Ben, ancak benim değil, tüm Türklerin ahlak anlayışından bahsettim. Eş cinselliği iyi bir şeymiş gibi gösterdiğiniz sürece bizim ahlak anlayışımız tarafından tepki görürsünüz. Ülkemizde az 55 milyon Türk olduğu için bizi susturamazsınız biz sustururuz!

• Osmanlida escinsellik cok yaygindi bunu cogu tarihci bilir. Ayrica cinsel kimligimizi biz secemiyoruz dogustan boyle geliyor herkesin

0|0
    0|0
    • Osmanlıda eş cinsellik çok yaygın felan değildi. 2 tane hikaye var oradan alıntı yapmışlar ancak solcu ve pkkalı tarihçiler uydurur bu durumu. Kadı efendilerin dışında cinsiyetini değiştiren yoktu. Ama hristiyanlardan belki olabilir ama cezaları ağır olduğundan pek sanmıyorum. Bu arada, Allah kimseyi hemcinsine aşık olacak bir şekilde yaratmaz psikoojik sorun.

• Ben iftira atmiyorum hakarette etmiyorum sadece gordugumu soyluyorum. Sonuc olarak illaki gordugumuzu ve duyduğumuzu soylucez hicbirimiz o donemde yasamadik tam olarak bilemeyiz

• Benimde vericegim cok guzel ornekler var ama daha fazla tartismak istemiyorum. Senin neyi nasil gordugunde beni ilgilendirmez zaten. İyi aksamlar

• türk islammı ahahhaa din yeride çizgi var ülkenın

0|0
    0|0
  • Nerden biliyosun 100 yıl içinde arttıgını? Saydın mı? Osmanlı da da cok vardı escinsellik sadece göstermeye cesaret edemiyolardı o kadar.

0|0
    0|0
    • Belgeler konuşur, iddiaalar değil hanım efendi.

• Eş cinsel eylemlerden ve pkkanın nüfuzundan görüyoruz. Nerde eş cinsel varsa, pkkaya katılıyor. Pkka nasıl bitmiyor zannediyorsun? Ancak kürt çıkmıyor işte.

• Eş cinselliğe karşıyım fakat onlar kendileri seçemiyor bunu doğustan hormonlarla alakalı bişey ayrıca hangi dünyaya ahlakı öğretmişşiniz acaba bu kadar yüksek uçmayın eşcinsellikten önce neler oluyor bu ülkede örn:hırsızlık

0|0
    0|0
    • Eş cinsellik doğuştan felan değildir. Allah kimseyi eş cinsel yaratmaz ve eş cinsel olanlarıda lanetlemiştir. Hırsızlık her dönemde vardı ama eş cinselliğin bu kadar artışı a normal.

• cahille tartışmaya girmem ben bence bu sana yeterli bir cevap arkadaşım kimsenin kimle seviştiği beni alakadar etmez herkesn kendi hayatı kendi tercihi hadi selametle

• Cahil sensin. Allahın kurallarını ve kitabını bilmeyen bana Allahın insanı nasıl yarattığını anlatıyor ya sabır rabbim.

• Sozde islam ulkesi çünkü

0|0
    0|0
  • Özgürlük denen bir kavram var islam ülkesi olması bunu degistirmez ayrıca Türkiye Cumhuriyet'i Laik bir ülke

0|0
    0|0
  • Musluman ulkesıyız guya escınsellıge olumlu bakıo bızım mıllet ne bıcım ınsanlar anlayamıyorum.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Gorsel medya. Sosyal medya ile ulkenin tarihsel genleriyle oynuyorlar. Bazi hwdefleri var bunuda cok iyi uyguluyorlar malesef. herkes akilli tel kullaniyor biluncli veya bilincsiz. baktigin zaman cogu kullanan insanin akilli tel kadar akli yok. tv lwrdeki evlilik progranlarina bak. Bugun nw giysem programlarina bak. tek tip dunya insani yaratmaya calisiyrlar. toplusal algi yaratiyorlar bizleri etkisiz hale getirmek icin.
    Turkler 375 de kavimler gocuyle avrupanin etnik kokenini olusturdu. romayi bati ve dogu olmak uzere 2e ayirdi. bati romayi yikti.
    1071 de malazgirtle anadoluyu turk topragi yapti. dogu romayi yani bizanzi yok etti ve dunyaya muslam turk diye duyurdu kendini.
    1453 de yenilmez turk oldu.
    Ama 1699 da karlofcayla bizi cokertmeye basladilar :( .
    Xografyada ve dunyadaki en guclu ve modern muslyman ulkeyiz. en guclu yonumuz toplumsal ve sosyal yonu guclu bir ulkeydik. Yikmak icin en etkili yontem din ve etnik kokendir ve bunu basariyorlar.

Ozur cok uzun oldu :)

0|1
    0|0
  • Rahatlıktan sapıtıyor insanlar halada nankörlük ediyorlar.

0|1
    0|0
  • Dinlerinin neolduğu değil dini ne kadar yaşadıkları önemli tabi. Adamın hayatında islamın yeri %2 Ne alkolden geri duruyor ne eşcinselikten vs...

0|1
    0|0
  • Dünyaya ahlakı öğretmişizde, mersinde kıza tecavüz edip öldürdükten sonra yakmaya çalışanda Türktü, geçenlerde kadıköyde yolda görüp bıçak zoruyla kuytu yere çekip tecavüz edende Türktü. Eşcinsellik bir tercihtir, bende hoşlanmıyorum ama diledikleri gibi yaşamaları onların hakkıdır. En azından tecavüzcü değiller

0|0
    0|0
  • isteyen istediği gibi yaşar kardeşim önemli olan bunun topluma iyi bir şeymiş gibi gösterilme işte orada yasak gelmeli yoksa eşcinsel olan olsun hesabını onlar verecek..

0|1
    0|0
  • özentiler cok ülkede

0|1
    0|0
  • Demek ki islamdaki hoş görü, o eski toplumsal kurallardan veya inanıştan daha fazla.

0|1
    0|0
  • En fazla cinsellik
    Afganistan ve pakistanda var
    Onlarda müslüman ve birçok escinsel var

Tek fark göz önünde değil
    Özellikle zencileri buldularmi onları yapiyorlar veya yaptırıyorlar

Sen gittinmi buralara hiç

0|0
    0|0
    • Escinsellik olcak o

• Gitmedim ama pakistandan arkadaşım gelsin sorarım şu an orada. Afganistandanda var ama pek muhabbetim yok. Muhabbetim sıklaşsın sorarım.

• Ya sağlam ironi yapıyorsun, ya hiçbir şey bilmiyorsun..

0|0
    0|0
  • Eşcinsellik bir hastalık değildir homofobilik bir hastalıktır unutmayın bizler sizler gibi varız vatanımıza çoğumuz bağlıyız ve gitmiyoruz!

0|0
    0|0
  • Türk islam ülkesi olduğumuz yazılı bir kural değil isteyen istediği gibi yaşar bizene zorlamayla baskıyla hiçbişey elde edemessin:/

0|1
    0|0
  • Arap gelenekleri bize fıkıh olmuş adam doguda 10 karı alıyor neden diyorsun peygamberin 10 hanımı vardı diyo :D
    yav güzel kardeşim o peygambere özel sen peygambermisin

0|0
    0|0
  • Laik bir ülkeyiz.

0|0
    0|0
  • 1928 den beri islam ülkesinde değilsin. Devletin dini laiktir. Hatırlatmak istiyorum.

0|1
    0|0
  • iboneliklerinden

0|1
    0|0
Yükleniyor...