Allah aşkına bir bakın neden böyle oluyor?

Şimdi şöyle anlatıyorum. Benim tahmin yeteneğim, biri hakkındaki düşüncelerim (( tanımadığım halde yüzüne bakarak anlıyorum kişiliğini ve %100 doğru çıkıyor ne diyim))
tahminlerde bulunuyorum. Düşüncelerini söylüyorlar , hep benim dediğim çıkıyor. Onlar; kötü , ben; iyi desem benim dediğim çıkıyor. Ve tahminlerim doğru çıktığı zamanlar da, bunlardan ses soluk kesiliyor. Sanki ben öyle bişey dememişim gibi davranıyorlar görmemezlikten geliyorlar beni. Ben demiştim dediğim zaman da ses soluk çıkmıyor yine veya surat asıyolar bana. Bu sürekli ama sürekli olan şey. O yüzden yazmak istedim. Amaçları ne anlamadım. Sürekli yapıyorlar bunu bana , amaçları ne?

Güncellemeler:
Kabullenmek istemiyorlar sürekli doğru tahmin yapıyprum. Bana öyle geldi sizcw?

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• sende tahminde bulunma..

0|0
    0|0
    • Tahmin değil görür görmez anlıyorum. Hele bir kız vardı suratında bildiğin şeytanlık! Kızın yüzüne bile bkamıyorum gördüğümde

• o zaman içinde tut. sana sorulunca söyleme. çekemiyorlar demek ki seni? benden ne anladın peki?

Erkekler Ne Diyor 3

• Amaçsız tayfa pikachu

0|0
    0|0
  • Geceleri korkma durumu var mi?

0|0
    0|0
  • Tahminlerini yüzlerine vurma, kendine sakla ve ona göre davran.

0|0
    0|0
    • Artık yavaş yvaş öyle davranmaya başladım. Bende tweet felan atıyorum haklarında. Tahminlerimi felan. Kendimi kontrol ediyorum çıkıyomu diye evet çıkıyo gerçekten dediklerim. Şimdi bana sorup duruyolar bu kim bu kim diye. Aram çok çok iyi bu arkadaşların bazılarıyla hep birllikte kalıyoruz. İnsanlar gelip geçiyo hayatımızdan

• Tivit falan da atma bence, gül gec.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...