Çocuğunuz eşcinsel olduğunu söylerse tepkiniz ne olur?

Tepkiniz ne olur? Ne yaparsınız?
Böyle bir durumda kalan oldu mu?

0|0
8|22

En İyi Erkek Görüşü

• Abi ömür kendi ömrü istediği gibi yaşasın. Eşcinsel bir kişi benim telkinlerimle bundan vazgeçmez neticede ve boş yere de tartışma olur. Ben çocuğumu kendi kararlarını verebilecek seviyede yetiştireceğimi düşünüyorum hem, ona zarar vermeyecek bir şey olduğu sürece karışmam ben oğluma veya kızıma. Diğer bir yandan da bana sorarsanız aşkın cinsiyeti yoktur, gençlik yıllarımda eşcinselleri desteklerken çocuğum eşcinsel diye ona kızmak benim yaşadığım şu günlere edilmiş bir hakarettir kendi adıma.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Saklamak yerine anlattığı için teşekkür ederim. Bunun yanlış ya da anormal olmadığından, her zaman onun yanında olduğumuzdan bahsederim. Doğru olan da bu zaten. Aksi tartışılamaz bile.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

Kızlar Ne Diyor 7

• Hah aferin olurum heralde ama onu yargilayarak icine kapanmasini saglamam

1|0
    0|0
  • Hic bisey. Ne yapabilirim ki onun secimi bu sonuc olarak. Escinsellik degil de homofobi bir karakter bozuklugu bence. Insanlarin tercihlerine saygi duymayi ogrensek keske ulkece

1|0
    0|0
  • Anasının çocugu be der sarılırdım ahsjdj 🌈💙

1|0
    0|0
  • Ne yapabilirim ki, bu durum beni mutlu etmez ama yine de çocuğumun yanında olurum.

0|0
    0|0
  • Sok olurum atlatamam

0|0
    0|0
  • Dinden bahsederim

0|0
    0|0
  • Once morarirdim sonrasini hatirlamiyorum rsey karardi ve gozlerimi actigimde her taraf kandi 😂😂

0|0
    0|0
Yükleniyor...