Arkadaşlar görüşlere ihdiyacım var ciddi olun başım dertte?

ben uzun süredir bir problem yaşıyorum kısaca anlatmam gerekirse uzun yola gideceğimde bir konsere gideceğimde yani uzun süre dışarda vakit gecireceğimde tuvaletim cok sık geliyo gitmeden önce yapsamda stresli oluyorum ve kısa sürede tekrar ediyo psikolağa gitmeyi düşünüyorum ama açıkçası çekiniyorum var mı bu problemi yaşayan

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Çiş problemini çözmek için bir psikoloğa değil de öncelikle bir nefroloji servisine gitmen iyi olur diye düşünüyorum. Böbrekleri bir kontrol ettir. Belki erkeksindir sen şimdi o Zaman da üroloji bölümüne bir uğra. Prostat olabilirsin. Hepsi bittikten sonra psikoloğa gidebilirsin

0|0
    0|0
    • Bu sitede kimin ne olduğu belli değil ki ona göre cevap verelim 😁😁😁

• Tuvalet alışkanlığı 0-6 yaş aralığında ediniliyor ve sen o dönemlerden birinde takılıp kalmışsın hanım efendi desem sıkıntıların geçmişe dayalı olabilir desem sana ne kadar faydalı olabilirim bir düşün istersen? Önce Nefroloji sonra psikolog emin ol için de rahat eder başka bir rahatsızlık olup olmadığına bakılmalı

• Ya bir de şu var çişin gelirse de gelsin kime ne? Rahat ol, çişe gidiyorsun diye millete hesap vermek zorunda mısın? Neyin stresi bu? Uzun yolculuğa çıkıyorsan uçakta tuvalet var, otobüste bir zahmet muavine söyle lavaboya gitmem lazım rahatsızım de. Ama bunun çaresine bak. Doğru yer psikolog değil

En İyi Kız Görüşü

• Oyş kiyamam

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• İlginç bilemedim destek alman şart peki hayatında nasıl çözüyorsun bunu yani işe/okula giderken falan

0|0
    0|0
    • tutamama gibi bir problem yok ama rahat olamıyorum hicbizaman

• Anladım psikolojik olabilir ama önce bir bölüm uzmanına sor

• Stresten psikolojik oluyor.

0|0
    0|0
  • Stresden bence

0|0
    0|0
  • gıt gıt kosa kosa gıt

0|0
    0|0
  • Bir psikolog adayı olarak söylüyorum ki psikolog dan önce bir nöroloji doktoruna git. Zaten o da tetkiklerden sonra kadın hastalıklarına yönlendirebilir. Psikoloji en son aşama

0|0
    0|0
    • ama bu genelde bahsettiğim zamanlarda oluyo nasıl anlatayım düşüncelerime engel olamıyorum ya gelirse ya bir yer bulamazsam mesela yolda ya mola çok az verilirse gibi

• tavır yapmana gerek yok sadece gerginim yanlış bir uslup olmuş k. bakma görüş içinde teşekkürler

• Hayır tavır yapmıyorum nedenini doktoruna sor diyorum ben görmeden tanı koyamam şimdi

• doktora git kas sıkılaştırıcı yazsın daha uzun süre tutarsın idrarını

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Stres olunca daha sık tuvalete cikman normal. Rahat ol diyecem ama olamiyorsun. Bir doktora git bakalim istersen eger firsatin varsa

0|0
    0|0
Yükleniyor...