Arkadaşlar ciddi anlamda sosyal fobim var ne yapabilirim?

Merhaba arkadaşlar ileri derecede iletişim bozukluğum var ne yapacağımı bilmiyorum.Örneklerle anlatmak istiyorum Arkadaslar ben günümün neredeyse yuzde 90 ini okulda geciriyorum okulda insanlarla iletisime geçerken ne bileyim ne komusacagimi bilmiyorum kararsizlik bürümüş durumda tenefuslerde bahçeye felan çiktigimda ne bileyim dik yürüyemiyorum insanlar ne der arkamdan ne konuşuyorlar gibi şeyler aklima geliyor ve okuldan geldiğimde canım acayip derecede sıkkın oluyor derslerde uykum felan geliyor arkadaslar akliniza ne geliyorsa yazabilirsiniz tesekkurler.

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• Gerilme ve kendini rahat bırak ve en önemlisi insanları bu kadar umursama. Unutmaki kimse hayatını senin düşüncelerine göre şekillendirmiyor. Sende kendini kimseye göre şekillendirmeye çalışma kendine haksızlık yaparsın. Unutma ki kimse senden üstün değil. Kendine güven. Eğer kendine güvenirsen bu yürüyüşüne bile yansır. Kendinle barışık ol. Eğer kendinle barışık olursan hayata daha mutlu ve pozitif bakarsın. Benim kendimce sana verebileceğim tavsiyeler bunlar. Kendini sürekli bu şekilde pozitive etmelisin. Eğer imkanın varsa uzman desteği de alabilirsin. Faydası olacağını düşünüyorum. Kendini sev. Sana kendinle barışık mutlu bir ömür dilerim...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bende de sosyal fobi var okul işkence gibi geliyor.

0|0
    0|0
  • Psikoloğa görünmelisn knk

0|0
    0|0
  • Psikolog

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• benim kafadansın rez alayım çare bulunursa alırım :D

0|0
    0|0