Mahmud Efendi Kulliyesini devletin yikmasini nasıl degerlendiriyorsunuz?

Mahmud Efendi Kulliyesini devletin yikmasini nasıl degerlendiriyorsunuz?

0|0
3|6

En İyi Kız Görüşü

• Ne zaman oldu

0|1
    0|0
    • Dün, kurs cami kulliye hepsi yikildi, 1000 tane polis esliginde, 8 tane toma araciyla geldiler, o insanlar devlete bas kaldirmaz, 1 tane polis yeterliydi

• Üzüldüm gerçekten :(

• Bende uzuldum,

En İyi Erkek Görüşü

• Sadece bir kaç kısmı yıkıldı. Cemaat açıklama yaptı. Bazı yayın organları bizi devlet ile karşı karşıya getirmek istiyor diye.

0|0
    0|0
    • Facebookta marifet dernegi sayfasindaki videoyu izle istersen

• Algı operasyonu bunlar.

Kızlar Ne Diyor 2

• Aaaaaa yeni görüyorum onun cematinden degilim ama üzüldüm, allah deniliyoya biyerlerine batmışdır

0|1
    0|0
    • Bende onlarin cemaatinde degikim ama moralim cok bozuk, medreseleri, camiyi, 5 katli kuran kursunu hepaini yiktilar :(

• Bu adam tayibin tukurdugunu yalayan bir adamdi simdi tayip onu da aldi karsisina adam esata yakinlasti esati belledi feytullaha yaklasti feytullahi beledi dikdator

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Bakanlık bu konuyla ilgili açıklama yapmıştı bir araştırın isterseniz. İhaleyi alan müteahhit firma ile sorun varmış planın dışına çıkıp ormanlık alana yapı yapmış.
    Aynı açıklamayı cemaatte yapmıştı. Yani aralarında bir sorun yok, müteahhit firmanın sıkıntısı.

0|0
    0|0
    • Bilader kocun universitesi, acarkentler ortada, zeytinburnundaki kuleler ortada, teror ortada, fuhus, uyusturucu, bosanmalar, cek senetler ortada altin cagini yasiyor, icra dosyalari cuvallarla koridorlara tasti devleti bunlarla mucadeleye davet ediyoruz o zaman bizde,

• "Bilader"in değilim.
      Soru sormuşsunuz, bende yanlış olduğunu söyleyip doğrusunu açıkladım.
      Gerisi beni ilgilendirmez, onu başka sorularda sorarsanız muhattapları cevap verir.
      Yanlışı yanlışla savunmak doğru değil.
      Siyasi tartışmaya çevirdiniz konuyu. :)
      Bu bu soruya son yanıtımdır. Siyaset ve spor konularında kimseyle tartışmam prensip gereği. Herkesin kendi görüşüdür.

• aaa bu yapı da aksaray gibi usülsüz yapılmış ama bu bina için sıkıyorsa gelip yıksınlar diyen biri çıkmamışsa demek ki ya da bu ülkede sadece bir kişinin dediği oluyor sa bak bilemedim ben şimdi ;)

0|0
    0|0
    • Koc universitesi, acarkentler, ali agaoglu insaat, Zeytinburnundaki kuleler, ve diger illerdeki usulsuzlukler dururken iste yiktiklari yapilar ortada

• Kurallara aykırıysa kaçaksa yıkmayı normal.
    Haberlerde usulsüz olduğu söyleniyor, işin gerçek yüzü nedir tama olarak bilemiyorum tabi...

0|0
    0|0
    • Kardesim ne usulu yikima gelen kisilere elinizde yikim karari var mı diye sordular, gosteremediler usulsuz yikim oldu, oyle olsa koc universitesinin ruhrati yok ormani katlettiler, acar İstanbul'da ayni sekilde, CB zeytin burnumdaki kulelerde usulsuz, turkiyede usulsuzlukten konu acarsak tas tas uzerinde kalmaz, Ayrica boyle ulkenin sikintili bir zamaninda Allah dostlariyla ugrasmanin ne anlami var

• İyi dedin ben de dediğin yapıların durumunu biliyorum.
      Ama kim olursa olsun eğer usulsüzlük varsa bu uygulanmalı sonuna kadar.
      Tabi dediğim gibi içeriğini bilmiyorum bunun için kanıt görmem gerek...

• Kendine rakip istemiyor.

0|0
    0|0
  • bir ateist olarak gülerek izliyorum :D

0|0
    0|0
    • Ataistte olsan senin burnunun kanamasini bile dilemeyiz. Inancli olmayabilirsin ama saygili olmayi bilmelisin

Yükleniyor...