İtina ile dert dinlenir, çözüm önerilir. Derdi olan var mı?

Eskiden gazetelerde dert dinleyenler vardı. Dertlerinizi dinlerdi.
Derdi olan var mı? Çare bulabilir miyiz, bir bakalım mı?

Güncellemeler:
Derdini anlatmak isteyen yok mu?
Allah dermansız dert vermesin.
Dertsiz olmanızı temenni ediyorum...

1|0
2|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Güzin ablaliga mı özendiniz :)

0|1
    0|0
  • Boyum kilom yuzum herseyim cok kucuk gosteriyo sesim bile kimse yasima inanmiyo ozguvenim sifir heryerde rezil olma korkusu yasiyorum ve korktugum hergun basima geliyo surekli tedbirki davraniyorum hep hesap yapiyorum bakkala gittim soyle diycem boyle davranicam diye boyle kucuk ve gucsuz gosterdigim ve icime kapanik oldugum icin her hareketim batiyo dikkat cekiyo hic istemedigim halde ihl ye gidiyorum kac kere nakil istedim 3 kisi aliyosa ben 4. Sirada oluyorum virgulden sonraki kusuratla kaciyorum hersefeeinde e hadis hocalamiz yavsagin teki basimda acik oldugu icin yavsaklik yapip surekli bana takiyo ortam gulsun diye konusmami taklit ediyo sen ne tatli konusuyosun diye sinir oluyorum heryerde en saf dedigin insan bile bende gozunu aciyo beni ezmeye calisiyo ayrica genetik olarak skolyozda var cok olmadi ogreneli tum insanlardan nefret ediyorum dinden cikmak uzereyim her gecen gun dahada soguyorum tam tovbe ediyorum kafama takilan o kadar sey oluyoki bu dunyadaki adaletsizlige dayanamiyorum artik olmeyi cok dusundum denemek istedim ailemi uzmek istemiyorum gerci iyilik yaparim surekli benim saglik sorunlarimda ugrasmaktan heba oldular. İntaar etmek gunah evet ama soruyorum masum insanlarin hakkina girip kucucuk cocuklara tecavuz edip insanlari katledenlerden daha mi buyuk bir suc sadece kendine zarar veriyosun ki. Gelecekle ilgili hicbir hayalim umudum yok veteriner olmak istiyodum ama bu okulda herseyi bosverdim hicbir umudumda yok zaman gecsin diye yasiyorum öleceğim günü bekliyorum hergun bunun icin dua ediyorum dert degil ki insanin yasamak icin amaci bile olmaz mi bazen allah beni hic yaratmadaydi ya da dogarken bebekken olseydim diyorum hep

0|1
    0|0
    • Okumaya bile usenilecek bir hayat iste caresiz Allah bazilarinida digerleri onlari uzup kirip gunaha girsin diye yaratmis

• Allah razı olsun amin ikiside cok onemli benin için tavsiyelerin icin gerçekten tesekkur ederim

• Ama kötü şeyler düşünme olur mu?
      Emanet canımız var...
      Emanete ihanet bize yakışmaz.

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...