Bir kizi babasi unuttuysa o kizin erkeklere guvenebilmesi ne mümkün?

Bugün tesadüfen bir büroya gittim saray gibi muhteşem bir büroydu. Hayran kaldim. Büronun sahibi benim yaşımda bir kızmis, tanistirdilar şaşırdım. Muhasebeciymis, büro da bina da babasininmis ona hediye etmis. Babasi da sık sık büroya kizinin yanina geliyormus, geldi de cok sevgi dolu yaşlı bir amca. Düşündüm benim babam bu adamdan çok daha zengin ama tum malvarligini annem vefat ettikten sonra evlendigi kadina sermis durumda. Liseden sonra babamdan bir kuruş görmedim desem yalan olmaz. Özelden bir bölüm kazandim kadin para gidecek diye izin vermedi babam da gondermedi. 2 yillik baska bölüm kazandim gittim, devletin kredisiyle ve abimden gelen harclikla okudum. Sonra yuksek puanla bir kuruma atandim, baska şehre gittim, yillarca para biriktirdim simdi kendi paramla özel okulda okuyorum okulda ders var ama yoklama alinmiyor ben sadece sinavlara gidebiliyorum onu da rapor alarak yapabiliyorum 3. siniftayim. Belki devlette meslegimi yaparim ama hayalim kendi büromu açmak. Insallah da açacağım.
Düşünüyorum da ben babamdan hic bişey görmedim onu hic affetmiycem zaten görüşmüyorum.
Erkeklere de hic güvenim yok. Zaten iki kez sevdim birinde evlenmek uzereyken aldatildigimi diger kadindan öğrendim digerinde durduk yere terkedildim. Galiba baska biri icin beni terketti. Gerçi simdi barismak istiyor ama cazip birini buldugu anda gideceginden eminim ve guvenmedigimden onu tekrar hayatima almiyorum. Ben hicbir zaman erkekleri parmaginda oynatan bir kadin olamadim.
Guzelim de bununla hicbir alakasi yok. Güzellik de boş iyi yurekli olmak da. Bu baska bisey baska bir frekans galiba. Yok bende o güç. Ben herseyimi kendim kazandim. Mesela pirlanta alacak param var ama alamuyorum. kendi kendime almak da ezik ve manasiz geliyor. Sadece vitrinlere bakiyorum.
Bana değer vermayip beni üzen babami da diğer serefsizleri de hic affetmiycem.
Erkekleri hic cozemedim zaten vazgectim bir bosvermislik bir bikkinlik var uzerimde. Haksizmiyim?

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• Bırakıp kimseyi arama seni seven peşinde koşan olursa evlen. helal olsun sana maşallah imrendim sana. benim de ailemle problemim var ama senin gibi delikanlı olamadım. inşallah mutlu olursun başarılı olursun. sen sabret inan güzel olur senin gibi biri kaybetmez

0|0
    0|0
    • Amin umarim dedigin gibi olur. Çünkü bu dunyada namert çok.
      Sen de insallah amacina ulaşırsin.

• Olur tabi :)

• Yihhaa😊 teşekkür ederim takip et mesaj atayım😊

En İyi Kız Görüşü

• Her erkek ayni degil aslinda sana oyle denk gelmistir. Iyi birileri cikar emin ol :) ve kendinle gurur duymalisin kendin cabalayip iyi yerlere gelmissin daha guzel birsey bence tebrik ederim..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Çözmeye değil alışmaya çalışırsan mutlu olursun.

Zira iki farklı cinsiyet, anlam verememesi normal birbirlerinin düşüncelerine. Tek taraflı değil..

1|0
    0|0
  • Oha ya oha yemin ederim benim kız versiyonum hersey aynı tek fark ben okumaya devam etmedim. Allah yardımcın olsun.

0|0
    0|0
    • Vayy bee demek benim yasadiklarimi yasayanlar da var.
      Saol Allah senin de yardimcin olsun :)

• Bende aynini düşünüyorum. Ben evlatlarini unutan cok erkek duydum bu yüzden erkeklerin yapisindan kaynaklaniyor diye düşünüyordum.

• Her erkek bir değildir bizimkilere bakma sen.. Neler neler var içimde onun yüzüne karşı vurmak istediğim ama ic sesim diyorki bırak uzupte kahrini alma.. Idare et onlar üzülmesin diye ben sabrettim hep.

• Üzüldüm Baban Haksızlık Etmiş Sana Diğerleri De Kansız Karaktersiz Insanlarmis Ama Unutmaki Herkes Aynı Değil Sana Değer Veren Ilgilenen Vicdan Sahibi Birisiyle Mutlu Olabilirsin Lütfen Hayata Küsme Yaşın Genç Daha

0|0
    0|0
  • Mağlesef Hayatta iyilerde var kötülerde, İnancınızı yitirmeyin elbet bir hayır vardır. Dünyada denge olmazsa bir taraf fazla gelir ve terazi çöker. Size hayat bu güne kadar hep kötü örnekleri karşınıza çıkarmış, Belki bir şeyler değişecek hayatınızda..

0|0
    0|0
    • Umarim oyle olur dua ediyorum

• okuyamadık kardeş durmumuz yoktu

0|0
    0|0
    • :D belli oluyo

• okudum.. Bütün erkekleri de kötülemen doğru değil. Ben de aldatıldım şimdi kalkıp bütün kadınlar kötü desem olur mu olmaz. Baban yaramaz adammış ksra bakma. Ben babamdan kalma bir meslek yapıyorum kazandığım paranın kârın yarısını her ay ablamın hesabına atıyorum ablam ev hanımı her şeyi var aslında ve iş konusunda bana hiç yardım etmişliği de yok ama yani istesem vermeyebilrim babamda emekli zaten hiç karışmıyor. fakat doğrusu bence bu o yüzden inandığım şeyi yapıyorum. Bunun dışında hayat herkese adil davranmıyor benim babam iyi bir adam senin ki değilmiş yapacak bir şey yok kader deyip geçeceksin. Geçmişe takılmayacaksın. Güzel günleri hayal edecek ve o fırtınalı zamanları ardında bırakacaksın.

• Haklısın gerçekten

0|0
    0|0
  • O yazıyı okuyan kör oldu.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Hakkisin ama bosver kimseden nefret etme hayat kisa hem kendi cabanla kazandigin para daha degerli baba parasindan

0|0
    0|0
Yükleniyor...