Bir kizi babasi unuttuysa o kizin erkeklere guvenebilmesi ne mümkün?

Bugün tesadüfen bir büroya gittim saray gibi muhteşem bir büroydu. Hayran kaldim. Büronun sahibi benim yaşımda bir kızmis, tanistirdilar şaşırdım. Muhasebeciymis, büro da bina da babasininmis ona hediye etmis. Babasi da sık sık büroya kizinin yanina geliyormus, geldi de cok sevgi dolu yaşlı bir amca. Düşündüm benim babam bu adamdan çok daha zengin ama tum malvarligini annem vefat ettikten sonra evlendigi kadina sermis durumda. Liseden sonra babamdan bir kuruş görmedim desem yalan olmaz. Özelden bir bölüm kazandim kadin para gidecek diye izin vermedi babam da gondermedi. 2 yillik baska bölüm kazandim gittim, devletin kredisiyle ve abimden gelen harclikla okudum. Sonra yuksek puanla bir kuruma atandim, baska şehre gittim, yillarca para biriktirdim simdi kendi paramla özel okulda okuyorum okulda ders var ama yoklama alinmiyor ben sadece sinavlara gidebiliyorum onu da rapor alarak yapabiliyorum 3. siniftayim. Belki devlette meslegimi yaparim ama hayalim kendi büromu açmak. Insallah da açacağım.
Düşünüyorum da ben babamdan hic bişey görmedim onu hic affetmiycem zaten görüşmüyorum.
Erkeklere de hic güvenim yok. Zaten iki kez sevdim birinde evlenmek uzereyken aldatildigimi diger kadindan öğrendim digerinde durduk yere terkedildim. Galiba baska biri icin beni terketti. Gerçi simdi barismak istiyor ama cazip birini buldugu anda gideceginden eminim ve guvenmedigimden onu tekrar hayatima almiyorum. Ben hicbir zaman erkekleri parmaginda oynatan bir kadin olamadim.
Guzelim de bununla hicbir alakasi yok. Güzellik de boş iyi yurekli olmak da. Bu baska bisey baska bir frekans galiba. Yok bende o güç. Ben herseyimi kendim kazandim. Mesela pirlanta alacak param var ama alamuyorum. kendi kendime almak da ezik ve manasiz geliyor. Sadece vitrinlere bakiyorum.
Bana değer vermayip beni üzen babami da diğer serefsizleri de hic affetmiycem.
Erkekleri hic cozemedim zaten vazgectim bir bosvermislik bir bikkinlik var uzerimde. Haksizmiyim?

0|0
28

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 7

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...