Komşudan şiddet sesleri geliyor ne yapmalıyım?

Apartmanda sürekli (özellikle akşamları) bir erkek çocuğunun çığlık, ağlama ve bağırma sesleri geliyor. Biraz önce yine dayanamayarak binada tüm katları dolaştım fakat bir türlü sesin nereden geldiğini anlayamıyorum. Evdeyken sanki hemen bir üst kattan gibi gelirken yukarı katlara çıkıyorum aşşağıdan, aşşağıya iniyorum yukarıdan geliyor sanki. Apartman yönetimini arayıp bizden başka şikayet eden birileri daha oldumu siz birşeyler yapabilir misiniz diye sorduk adam geçiştirdi tabi. bizden başka da kimseden şikayet falan gitmemiş. Yarın gündüz biraz daha araştırıp bulmaya çalışıcam fakat artık kapıları tek tek çalıp ''pardon çocuğunuzu siz mi işkence ederek dövüyorsunuz'' mu diyeceğim herkese bilmiyorum... Bir bulsam direk polise şikayet edeceğim zaten... Ne yapabilirim bir fikri olan ya da buna benzer bir olay yaşamış var mı acaba?

1|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• İçim parçalandı yaa
    Çocuklara dikkatli bak yarın

1|0
    0|0
    • Sorma yaa artık dayanılacak gibi değil :( Birkaç güne de üniversite için gidicem gitmeden halletmek istiyorum. Gerçi ben gitsem de ablam peşini bırakmaz zaten bunun

• Her dairede çocuk yoktur. önce eleme yap. ve araştır bakalım belki engelli bir çocuk da olabilir

Erkekler Ne Diyor 5

• sesin geldiği yeri bulamaman gayet tuhaf iyi kulak vermiyosun o halde.

0|0
    0|0
    • Yahu 2 kişi dolaştık tüm binayı tam bulduk diyoruz ses kesiliyor sonra başka yerden geliyor gibi oluyo

• Polisi ara

0|0
    0|0
  • Polisi ara

0|0
    0|0
  • bence butun daırelerın onune ya da yukarısına dınleme cıhazı koy kesın netıce alırsın

0|0
    0|0
    • 40 daire var nasıl hepsine dinleme cihazı koyayım...

• hayır zaten sadece 15 tatil için geldim tanımıyorum kimseyi. ama bizim apartmandan geliyor en azından ondan eminim

• anlamsız yanı ama seslerı duydugunuz zaman tek tek sorun baska bulamazsınız

• Şiddet değildir o başka bir şeydir 😂😂

0|0
    0|0
    • ÇOCUK ÇIĞLIĞI DİYORUM BUNDA ALAY EDECEK NE VAR ALLAHAŞKINA?

• polisi arayacağım ama dairesini bulamıyorum. Ayrıca böyle bir mevzuda gülüp dalga geçebilmen garip, o yüzden yazıların büyük olması tepki gösterdiğim içindi.

• Senin görevin polisi aramak suçluları bulmak polisin işi

Kızlar Ne Diyor 2

• Ben polisi ariyorum://

0|0
    0|0
  • Polis çağır

0|0
    0|0
Yükleniyor...