Kıskanç insanlara karşı düşünceleriniz neler?

Ben kıskanç ve sıkan insanlara hiç gelemiyorum ve bende şahsen kimseyi kıskanmam ve sıkmam. Böyle konularda çok rahatım. Kendi özgürlüğüme ve karşımdaki insanın özgürlüğüne çok değer veririm. Siz nasıl görüyorsunuz?

0|0
3|16

En İyi Erkek Görüşü

• Muthissin:)

1|0
    0|0
    • Ya öyle olmak sonucda iki taraf icin daha iyi. Bos bos seyler yüzünden kavga, stres cikmaz.

En İyi Kız Görüşü

• Kendilerini yok etmeye devam etsinler

2|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Tadında olunca her şey güzeldir tabisi

#Türkerkeğii

1|0
    0|0
  • Hiç sevmem

1|0
    0|0
  • yeteri kadar kıskanmalı. abartılmamalı.

1|0
    0|0
  • Uzak dururum

1|0
    0|0
  • Kendilerine güvensiz olduklarını düşünürüm.

1|0
    0|0
  • Bende aynı senin kafa yapındayım fakat türk milletinin kanında mı vardır bilmem çok kıskançlar. Ben de zaten aslen bulgarım :)

0|0
    0|0
    • Ne güzel :)
      Fazla kiskanc olmamak ve sikmamak bence bir iliskiyi uzun vadeli sürdürür. Rahat olmak en güzeli, ne bas agri, ne stres

• Aynen öyle, katılıyorum. Fakat bu güne kadar edindiğim bütün arkadaşlar hep çekemediler, fesatlık kıskançlık yaptılar, o yüzden ben artık kimseyle arkadaşlık kurmuyorum yoksa ben kıskanmasam bile kıskanarak, fesatlanarak benim canımı sıkıyorlar, stres yapıyorlar :) Şu an insanlara karşı soğuğum ve rahatım :)

• Aynen bende öyleyim. Herseyin hayirlisi :)

• Gerçekten seven insan kıskanır, kadın veya erkek fark etmez kıskanır abi bu böyledir.

0|0
    0|0
    • Bazi insanlae abartiya gitmiyor, ve hastalik gibi baglanmiyor.

• Niyetine göre değişr kanks

0|0
    0|0
  • Her halt ozgurlukmuymüş. Amma karnijiz geniş bea

0|0
    0|0
    • Sürekli birlikte olmak, sürekli arayip sikmak, sürekli herseyi kiskanclikdan dolayi Problem etmek iki tarafida mahveder ve birbirinden biktirir. Sonra iliski parcalanir gider. Birbirinin özgürlügüne bence saygi duymak lazim, her insanin kendisine göre kendi zamanina ihtiyaci vardir, sürekli partnerle olmak olmaz. Partnerden haric bu dünyada baska güzel seylerde var ve bazi insanlarin hayatinda degisim lazim. Bu asiri genislikle alakasi yok, düzgün insan zaten siniri tanir.

• Benim kimseyle iliskim yok canim merak etme ;) ben secersem, düzgün birini secerim ama öyle bir insan bulmak zor ;)

• Sen bilin abim bol şans 😀

• kıskanan insan sever bağlanır sevgisi artar

0|0
    0|0
    • Ve bir süre sonra biktirir ve iliski fazla tutmaz.

• kıskanclık ve sevdıgını bu yüzden kaybetme korkusu bırlesırse cok guzel olur bence

• Bilmiyom, ben farkli görüyorum

• Kiskanirsa gurba n olurum ona benn

0|0
    0|0
  • Bende kıskanç insan olduğum için hepsiyle gurur duyuyorum :D

0|0
    0|0
  • hmmm heralde bu yüzden beni tanımıyorsun :D

0|0
    0|0
    • Kiskancsin diyemi?

• Yok yok ozm tanimiyim, kiskanc ve beni yönlendirmeye calisan insanlardan bikmisim :D

• Yok yok bende sevdiklerime karşı bir korumacı yanım vardır yalnız oda tavsiye ederim. şunu bunu yap demem :D ha bide sanaldaysa bana ne arkadaş. Hem rap dinlliyorsun. rap özgürdür :D

• Kıskanc insanlar insanlar insanın hasıdır tabi eşyalarıni kiskananlar haric ev arabada dahil

0|0
    0|0
    • Bence psikolojik sorunlular, baska birsey degil

• İnsan kendinde olupta baskasında olmayanı kıskanır yani sevdiği insanı seven kıskanır

• National Geo 15.02.2016 Domuz çiftliği belgeseli var. Tavsiye ederim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Eşin gidip seni en yakın arkadaşınla aldatsın hayatım ben özgürüm desin. O kadar gevşek olunmaz bir yerde kıskanmak sevdiğinin kanıtıdır kıskanç erkek sahip çıkar

0|0
    0|0
    • Aldatmakla ne alakasi var? Sectigin insan ozm düzgün olsun. Özgür olupda genede nerde sinirlari oldugunu bilen. Bunu kiskanclikla zaten geri tutamassin, aldatan insan zaten aldatir, ister kiskanc ol ister olma.

• Seviyosa kıskanır bizene milletten

0|0
    0|0
Yükleniyor...