Yoksul ama havalı arkadaşınıza davranışınız ne oluyor?

Atıyorum ayağında çakma bir ayakkabı var. Size bunu orjinal gibi anlatıyor boş yere yok bizim arabamız çok iyi,çok güzel yok benim temel prensiplerim vardır (nike, audi, villa olmadan olmaz gibi boş lakırdılar) etrafımda çok var sessiz kalmayı tercih ediyorum siz ne yapıyorsunuz?

0|0
7|2

En İyi Kız Görüşü

• Yoksullugu gerçekten tadan biri olsa bence daha alçak gönüllü olup haline şükrederdi bence sonradan görme oluyor demek istediginiz

Mütavizi bir tavır takınırdım ve iki durum vuku bulabilirdi
    -ya benden uzallaşırdı
    -yada yaptıgının yanlış oldugunu anlardı

benim tavrım ise sabittir daima mütevazi bir
    Usluptur gerisi kişiye kalmış, eger dünya malını abartıp övünüyorsa güzel bir dille uyarabilirsiniz sonrası onunla allah arasında

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• ben böyle hayalperestlerden uzak duruyorum.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• yoksulluk ayıp değil nedir bu marka takıntısı anlamıyorum. İyi yerlerden giyindiğim zamanlarda aa bak bunu yeni aldım falan bile demiyorum, demeye utanıyorum bende olan başkasında olmaz gururu incinir olmaz ayıp olur. Bazıları da dediğin gibi çenesini kapatmak bilmez. Onlara he aynen aynen der geçerim. Yalancıdır. Yalancı olduğu için uzaklaşırım

0|1
    0|0
  • Öyle arkadaşım. yokta olsa dinlemem asla arkadasligimida bitiririm

0|0
    0|0
  • Ayranın yok içmeye arla qidiyosun tuvalete demelisin. Fakir olmak kötü değil ama öyle insanlar tehlikeli bence.. Uzak dur

0|0
    0|0
  • Allah daha çok versin de sus arana mesafe koy bide

0|0
    0|0
  • tabii ki de sessiz kalmak.
    Allah biliyorda vermiyor serveti arkadaşa...

0|0
    0|0
  • Normal

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Kendini beğenmiş biri ise gerçekleri yüzüne vururum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...