Popüler kültürden kopmak için neler yapıyorsunuz?

Popüler kültürden uzak durmaya çalışıyor musunuz, gündemdekileri sürekli takip ediyor musunuz? Filmler, müzik, giyim, ünlüleri takip etme vs. bunların bağımlısı mısınız yoksa oldukça karşı mısınız?

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• Hiç birini takip etmiyorum 😊

1|0
    0|0
    • En dogrusu oldugunu dusunuyorum, boyle devam edin... Kendi hayatini yasamak varken gecici seyleri takip etmek fuzuli

• En dogrusu

• Teşekkürler iyi geceler : )

En İyi Kız Görüşü

• aslında şöyle birşey var herşey hakkında bir bilgimiz olmalı yapıp yapmamak bize kalmış eski kültürleride biliyorum şimdiki kültürleride ne istersem onu yapıyorum diğerinede saygı sonsuz

0|0
    0|0
    • Populer kultur? Yani gecici olan, moda olan kulturu kastettim

• walla ben bilimselini de takip ediyorum herşeyinden haberdarım siyasette dahil

• Modayı takip ederek çağdaşlaşılacağı yanılgısı en büyük belâmız bu sıralar...

Erkekler Ne Diyor 5

• Kopmak için bazen günlerce telefonu kapatırım

1|0
    0|0
  • Ekonomi takip ederim

1|0
    0|0
  • İnceliyorum fakat takip etmiyorum

#Türkerkeğii

0|0
    0|0
  • klasik müzik severim, Tarkvski, Bergman filmleri izlerim, tiyatroya giderim, televizyon izlemem

0|0
    0|0
    • Televizyon izlememen güzel👍 Kitap okumayi da gormek isterdim orada ben

• felsefe, Allah'ın koyduğu kanunların ya da bilimin doğruluğu ile ilgili yorum getirmez. Empirizmi araştırırsan, doğru bilgiye yalnızca bilim ile ulaşılacağını söyler. Bilimin içindeki her konu ile ilgili felsefe yapılır ama formül ya da sonuç ile ilgili bir şey söyleme haddini kendinde görmez felsefe. Schrödinger'in kedisi, Mary'nin odası ya da kuantum felsefesini araştırırsan, felsefenin yeni bilimsel buluşlar için gerekli zihin odalarını açtığını görürsün.

• Tabiki öyle, bilim dallarının zihni açtığını kimse inkar edemez. Fakat bilimin de sahibinin Allah olduğunu söylemeye çalışıyorum. En kusursuz ve gerçek bilgi Hakk'ın bilgisidir.

• İlkel hayattaki gibi yaşama dönmeye çalışıyorum

0|0
    0|0
    • Dalga mi geciyorsun yoksa mubalaga mi? Ne yapiyorsun mesela

• Hayır niye dalga geçeyim.. mesela eskiden ilkel insanlar seks yaparken direk sonuca ulasiyorlardi ama şimdi herkes sevişmek derdinde hiç seks yapmak ön planda değil. Ben de ilkel yaşamdaki gibi direk sonuca gitmekle uğraşıyorum

Kızlar Ne Diyor 2

• Karşıyım herşeyimle aykırı biriyim.

0|0
    0|0
    • Mesela ne yapiyorsun?

• Tebrikler, boyle devam etmenizi dilerim...

• teşekkür ederim

• Karşı değilim sevdiğim kültürleri takip ederim özellikle de sinema 'yı.

0|0
    0|0
    • Demek istediğim bağımlılık derecesinde mi

Yükleniyor...