İlkokul öğretmenin ismini kim hatırlıyo bakalımmmmm?

ilkokul öğretmenin ismini kim hatırlıyo bakalımmmmm? ilkokul öğretmenin ismini kim hatırlıyo bakalımmmmm?

0|1
23|8

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Öcal Özbora

0|0
    0|0
    • ilkokul öğretmeninin ismini herkes hatırlıyo neden acaba?

• Sevgisiyle ilgisiyle hayat hakkında verdiği bilgilerle çok sevilen biriydi baba gibiydi Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun. Saygıyla şükranla minnetle anıyorum senin vesilenle.

• eig için teşekkürler :)

Kızlar Ne Diyor 22

• Zubeyde🙆

0|0
    0|0

• Benim hala bağım kopmadı çok şükür o yüzden hatırlıyorum😊 gerçi konusmasak da unutmazdim

• Figen hoca😂

0|0
    0|0

• Ben çok seviyodum. Bugüne jadar gelmiş geçmiş en sevgi dolu hocamdı. Hala da görüşüyoruz🙈💕

• Muharrem 😇

0|0
    0|0

• 12 yaşında bitirdiğine göre 9 yıl olmuş... zaman çok uzun değil demek istemiştim :)

• Anladım

• Erdoğan

0|0
    0|0
  • Gazi idi adı

0|0
    0|0
  • Hatırlıyorum 😅

0|0
    0|0
    • yaz sana ve ilkokul öğretmeninin ismini herkes hatırlıyo neden acaba? neden acaba

• Ahmet'ti öğretmenimin adı

• Hepsini sayabilirim.😄

0|0
    0|0
  • Serife :)

0|0
    0|0
  • Ömer

0|0
    0|0

• Diğerlerini bilemem ama güzel şeyler öğretti bana en çokta yardıma muhtaç insanlara yardım etmeyi ben o yüzden asla unutmam ismini :)

• Zuhal

0|0
    0|0
  • tabii ki ben

0|0
    0|0
    • bu geyik ne şimdi ilkokulu bitiremedin demi bitirsen en azından o kişiye biraz saygın olup yazardın...

• Yaşar hoca halen de görüşürüz de ne alaka dediklerin

• bülent

0|0
    0|0

• Ben.

0|0
    0|0
    • bu geyik ne şimdi ilkokulu bitiremedin demi bitirsen en azından o kişiye biraz saygın olup yazardın...

• Ahmet ulusoy 😂

0|0
    0|0
  • yaşar ogretmenim 😊

0|0
    0|0
  • Ben tabiki ama soylemek istemiyorum. Cok severdim.

0|0
    0|0
  • Hüsnü

0|0
    0|0
  • Dilek ama şerefsizliği yüzünden unutmadım :D

0|0
    0|0
    • ilkokul öğretmeninin ismini herkes hatırlıyo neden acaba? tamda bunu sorcaktım... sadece merak nasıl bir şerefsizlik yaptı küçük çocuğa bir öğretmen... bende bir öğretmenim hiç bir öğrencime böyle davranmam ne olursa olsun...

• Öğrenci ayırmakta üstüne yoktur :D

• leyla

0|0
    0|0

• SoyadLarini unuttum 6-7 tane ögretmen degistik :)

0|0
    0|0
  • ayı ayfer:D

0|0
    0|0
    • biraz kibar olmalısın bence o insan sana bişeyler öğretmiş... o insana yakışmıyo bence biraz daha lkibar ol bence...

• tamam bence.

• oralarda başka şeyler yazmıştım sildim oyüzden benceler fazla oldu.. benlede geç dalga saol yine...

• Hdhdhdhd ben hatirliyorum tuncay'di

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Birsürü Öğretmen değiştirdik sınıfta hangisini söylüyeyim :D

0|0
    0|0
    • hiç biri iz birakmamış sende... bak benimde sekiz öğretmenim oldu ama hurşit kamandan başka kimseyi hatırlamıyom

• Hepsinin adını hatırlıyorumda bazılarının soyadını hatırlamıyorum hepsi ile samimiyetim yoktu :D 10 Öğretmende 3 tanesi ile vardı zatten onlar 2-3 sene durunlar zaten.

• Hatılıyorum. hatta sırasıyla okul numaralarımı, tyakın akrabaların telefon numaraları, öss giriş numaram gibi bazj rakamlarda hala aklımda:)

0|0
    0|0
    • seninki ayrı biyetenek cevap verenlere bide bunu soruyodum... ilkokul öğretmeninin ismini herkes hatırlıyo neden acaba? sen cevabı vermişsin zaten :)

• Valla ortaokul, lisede ve üni deki hocalarda aklımda. he onşarın bir kısmının soyadını unuttum ama :p

• Zuhal

1|0
    0|0
  • İbrahim

0|0
    0|0

• Güllü hoca vardı, o erken gitti. Sonra Tümay Başkan geldi, Tümay KOÇ.

0|0
    0|0

• Diğerlerini hatırlamam mesela. Ama ilkokul öğretmenim başka.

• Sevim

0|0
    0|0

• Şu an hatırlıyon ama çocukken hatırlamıyon ki... çocukluğunla ilgili başka bişey hatırlamıyosundr mesela ilkokul aşkının ismini hatırlamıyosundur?

• Merve, dershanedeki sevdiğim kız nazlı okulsa her kimi tanıyorsam soy isimlerine kadar hatırlarım.

• namıktır adı tam güzel insan

0|0
    0|0
Yükleniyor...