Hiç dayak yediğiniz de kapı çarptı dediniz mi?

Evet arkadaşlar samimi cevaplarinizi bekliyorum...

0|0
9|11

En İyi Kız Görüşü

• Annem bikere beni keserle kovalamisti siddetin oranı büyük ama kapi carpti demem makyajla kapaniyo 😃

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 8

Erkekler Ne Diyor 10

• Hahahaha hiç sağlam dayak yemedim ama küçükken arkadaşım bir hareket gösterirken yanlışlıkla yumruğu gözümün ortasında koymuştu :D :D Mos mor olmuştu gözüm. Babama demiştim araba çarptı düştüm gözümü yaraladım diye inanmadı döve döve söylettirdi :D

0|1
    0|0
    • bir de pederden mi dayak yedin

• Aynen küçükken böyle şeyler oluyordu bende yanlışlıkla hani ozamanlar smackdown felan çıkıyordu yah televizyonlarda orada Ar q 619 Çoksleng gibi hareketleri kopyalayıp oyun oynuyorduk :D İşte bazen suyunu çıkarıyorduk. Gerçek vuruyorduk. Ben arkadaşımın kolunu çatlattıydım sandalye ile vura vura :D ne güzel günlerdi. Babamda gitmiş öğrenince benden arkadaşımın babası ile konuşmuş :D

• Şimdi ben dayak yemedim herkes bana sığınıyordu lisedeyken 😆 ben rahattım da dövdüklerimde dememiştir böyle kapı mı çarpar nerenin kapısı derler adama 😆

0|1
    0|0
  • Nasıl bir kapıymış diyen oldu.

0|1
    0|0
  • O toplara hiç girmedim direk bir güzel cilalandık derdim

0|1
    0|0
  • genelde dövme yaptırdım derim.

0|1
    0|0
    • tabii şakaya vuracan bu dediğin zaman karşındaki kişi sanki sen dövmüşsün de o arada işte 1 yumrukta o atmış gbi oluyor şekil oluyor yani :)

• dayak eşşeğe atılır benim bildiğim !

0|1
    0|0
  • dayak atamayacağımı anlarsam vurduğum yanıma kar kalır ki karşıma tek kişi çıkmadı kavga ettiklerim ve tek tek yeke yek hallettim ;)

0|1
    0|0
  • ben hiç dayak yemedim ki hep kapı ya da kapılar çarptı :DD

0|1
    0|0
  • Demedim kavgalik durumum hiç olmadı

0|1
    0|0
  • ergenliğim de çok kavgacıydım. kavgada yumruk aranmaz yediğimizde olurdu

0|0
    0|0
Yükleniyor...