Yalnızlıktan korkan var mı?

Evet arkadaşlar hepimiz bu hayatta yalnız kalmaktan az veya çok korkuyoruz en azından benim fikrim böyle sizde yalnızlıktan korkuyormusunuz? Bıktım valla millete yaranmaya kalkmakatan hep çıkar

0|0
4|0

En İyi Kız Görüşü

• "Yalnız kalmakla ilgili bir sorunum yok
    ama yakınlarda olsun nefesi sevdiğim birinin" demiş Teoman. Ne güzel demiş. Aynen bende böyle düşünüyorum.

0|0
    0|0
    • Teoman renkli rüyalar oteli gibi olucambende

• Ne oldugunu buradan yazabilir misin?

• Hayatta yalnızlık çok kötü bir şey aynı kafa dengi birini bulmak gibi yalnızım açıkçası hep hayalim güzel bir kız hayatımda olsun hep Rüyalarında ki gibi ter temiz birin olsun istedim ama hiç çıkmadı ilk aşkım 6 Kasım 2012 de oldum çok sevdim inanılmaz derecede sevdim olmadı yıllarca peşinden kostüm o kabul etti univeitede sınavı yüzünden vaz geçtim ondan mecbur dum sonra hayat dedim yeni bir insan çıkarır karşıma diye biri geldi aylarca dibimde durdu tabi ben mal gibi onun dışında kızlara baktım neyse ben buna teklif edeyim dedim kızın götü kalktı resmen peşinden bununll da kostüm neyse ama ben bu kızı sevmedim sadece bana iyi geldi çünkü Yaralıydim univeriteyi kazanmak için sevdiğim kızdan vaz geçtim ama ben bu kızi da severim zannettim ama baktim ki peşinden bununda kostuktan sonra halim kalmadı aslında mesele çok uzun...

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...