Gaptaan inecek var !! Hadi ama herkes otobüse binmistir :) otobuste sevmediginiz seyler desem? :D?

Herkes otobuse binmistir heraldei :) hosunuza gitmeyen elbet biseyler vardir ter kokan amcalar kalksin diye gozune bakan teyzeler :) ve tabiki otobus asklarii :))

0|0
9|3

En İyi Erkek Görüşü

• Ha birde abazaları unutma otobüs dolu idi dana gibi herif kıza dayıyordu harbiden ha sinir oldum dövecektim dolu olmasaydı :D

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bizim okul otobusunun (kocaman) resmen kapi acilamayacak kadar dolu oldugunu gördüm. Kusmak uzereyken iniyordum surekli. O yuzden asklar falan zor bu uküde😂

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• yaşlı yürüyemeyen insanlara boş otobüste illaki arka kapıdan ineceksin diyen şöförlere gıcık oluyorum

0|0
    0|0
  • Ağlayan bebek 😠

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• iniceğim durağa yaklaşırken inecek gibi olan birini tutup bununla inerim diyip hazırlandıktan sonra onun inmemesi ve inemicem korkusuyla sağı solu dağıtarak inmek

0|0
    0|0
  • teyzelere yer vermedim diye söylenmesi... yoruldum oturmam gerekiyor hastayım belki sanane teyzee madem kendini iyi hissetmiyorsun çıkma dışarı diye ben de sana mı laf söyliyeyim yani -.- sinirlendim bak gene

0|0
    0|0
  • Otobüs çok kalabalık olunca nasıl ineceğim diye baya bir düşünüyorum ayrıca ne yaptığıma bakan insanlardan da hoşlanmıyorum telefonuma bakan insanlar gibi

0|0
    0|0
  • Ayakta dikelirken insanların içime girecek gibi yakın durmaları...

0|0
    0|0
  • Telefona bakan insanlar 😀

0|0
    0|0
  • inatçı teyzeler ve telefonuma bakmaya çalışan amcalar :D

0|0
    0|0
  • Telefonuma bakan teyze 😄

0|0
    0|0
  • telefonda bağıra bağıra konuşanlar, hele geçen bir aptal vardı sorma gitsin ya

0|0
    0|0
Yükleniyor...