Ne diyor la bu biri açıklasın :D?

Millet okumasın koyun olsun diye elinden geleni yapıyor tırt :D Haber kaynağı yalan diyenler olacaktır youtuba yazın izleyinNe diyor la bu biri açıklasın :D ?

0|0
12|6

En İyi Kız Görüşü

• Bu adamı başımıza Cumhurbaşkanı yaptılar işte. Ağlanacak halimize gülüyoruz.

1|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• standart bir cahil sözü işte hayatında 2 kitap okumamış birinden ne bekliyorsun ki yemin ediyorum yazık bu devlete yaa kimlere kaldı memleket

1|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Bu gerçekse eğer bu adam daha ne kadar düşebilir dalga konusu olabilir bilmiyorum. Türkiyeye yakışmayan bir cahillik ve yobazlık içinde kendisi. Bir ölemedi gitti

1|2
    0|0
  • He canım ondan 😀

0|2
    0|0
  • İyice kafayı yedi bu

0|1
    0|0
  • Ahaha iyice ipin ucunu kaçırdılar

1|1
    0|0
  • O kadar roman okudum sigara içmem

1|2
    0|0
  • Hee bende az önce gördüm neymiş efendim intihar etmek nasıl serbest değilse sigara icmekte serbest olmamaliymis

0|2
    0|0
  • Dediğin gibi işte tırt. 😄

1|2
    0|0
  • iyice kafayı yedi bu adam ne konuştuğunu bilmiyor bir şiirimiz romanımız kalmıştı elini atmadığı

0|1
    0|0
  • haklı bence doğru demiş ne var yani

0|0
    0|0
  • yok ya desin birileri şu adama
    abdurrahim karakoç
    necip fazıl
    nuri pakdil... vs vs
    gibileri yazdığı halde temiz kalmış ne diyor bu

0|2
    0|0
  • Bu adam ne diyeceğini şaşırdı

1|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Bilinçlenmesini istemiyor insanların. Okuması istemiyor. Çünkü o zaman oy kaybeder

1|2
    0|0
  • Kendisi zamanında şiir okuduğu için hapse girmişti yarası ordan :D

0|2
    0|0
  • Abooo bide ks başında neler yaptığımızı duysa varyaa 😆

0|1
    0|0
  • Adam espri yapmış anasını satiim asıl mallik bunu gercekten söylemiş olduğunu düşünüp yorum yapmalta :)

0|0
    0|0
    • Asıl mallık bunu espri sanan koyunlarda aç izle esprimi yapmış :D

• Gercekten sevmem hayatimda oy da vermedim ama muhalefet burda yanlış yapiyor birşeyleri degistrmek icin o koyun dediğin insanlarin oyunu da lamak gerekiyor bu yuzden onları otekilestrmek yerine gercekleri gormelerini saglayabilirsiniz ama hakeretle falan değil

• Fatura mevzusuna gelince herkese giriyor o anasini satiim 30 lira elektrik tuketiyorum 90 lira fatura geliyor

• Dogru demis :D :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...