Annem neden hic sevmiyor nisanlimi arada kaldim yoruldum artik ;( ?

Hayatimda ilk defa beni cok seven benm icin herseyi yapan biriyle tanistim ve ona deli gbu asigim onunda beni cok sevdgne eminim. her gun onun icn Allah ima sukrediyorm. Ailesi bana hep iyi davrandi davraniyorda sagolsunlar. Basta benm ailem cok diretti cok aglatti beni. Ama snra babam yumusadi sevdi sukur Allah a cok iyi anlasiyolr damadiyla. Isteme oldu soz oldu. Aileler gelip gtti. Smdi nisanlimla biz ayri sehirde ailelermz ayri sehirlerde yasiyorz. Biz ayni sehirde tanisip yasadgmz icn uzagz onlara. Annem her telefnda nisanlimi istemedgni, benm dha iyilerne layik oldgmu ondan ayrilmami istdgni soyluyor "begenmiyorm iyi degl ailesi de oyle ne bilim ayril hadi kizim"dyip duruyor. Ben her dfasnda anlatmktan yoruldm. Annem beni hic evladi gbi sevmedi hic anneligni hissettrmedi kucukken 10defa sarilsm 8inde git derdi bana. hangi cocugn gucune gitmez? Hep derslerm cok iyi oldu ama ne zmn bir tanesi dusuk oldu "tembel"dye kucuk gordu kizdi. herseyime karisti. Lise2-3gbi bir akrabmzn dugununde azcik suslendm etek gydim dye insanlrn onunde rezik etti beni. hep ezdi hep aglatti. haftada bzen 2hftada bir aradi beni. degerszdm hep taaki nisanlimla sozlenen dek. smdi gozunde cok degerlymism gbi davraniyor ama inanmiyorm ona. bir anne cocugnun iyilgni sevdiginin de kalbnde Allah korkusunun olmsni ister degl mi? Benmki zengin olsn dyo once. Ailemin durumu cokta iyi degl sukur Allah a. Ama ne oruc tutarlar ne namaz kilarlar. nisanlimin ailesyse namaznda orucunda. Ben hep oyle bir aile istemistm. Onlar yapsn ki bana ogretsnler buyunce ddim ama yapmdlr. Kendim ogrendm namazi da dinimide Kuran'i da. Su an o kadr caresizim mutsuzm ki nisanlima belli etmemek icn cabalayp duruyorm ama cok yoruldm. Yardm edin bana Allah rizasi icn ;((

0|0
5|4

En İyi Erkek Görüşü

• Sonuçta siz evleniceksiniz anneniz değil bu kadar takmayın ne derlerse desinler boşverin namazıda kılın ibadetlerinizide düşünün ahiretinizide..

0|0
    0|0
    • Oyle yapmaya calisiyorum da ister istemz olmuyor. Smdi aglamaya basldi birde annem boyle olnca isler dahada karisiyor :(

• O snn iyiligini dusunuyormuki boyle yapip sonrada agliyor bsyler soyle ona bn snn kizinm deee konusss

• @erdi_025 aksam knusuyorm sbah uyandgmda yine kendi bildgni soyluyor kac aydir hep boyle. En son bir psikologa git ben yaninda deglim teyzemle git bari ddim iyi tamm ddi gecistirdi. kendi gtmiyor beni gonderecek bu gidisle psikologa cnku gercekten cok bozuldu psikolojim

Erkekler Ne Diyor 3

• Bu dönemler herkes birbirine batar zaten

1|0
    0|0
  • Cennet annelerin ayağının altında ama her annenin değil..
    Bak ne güzel adamla tanışıp işin yarısını halketmişsiniz sen kalbini dinle arkadaşım, o adamla sen yaşayacaksın annen değil..
    İyiside kötüsüde hayat senin inşallah iyi bir hayat yaşarsın huzur içinde..
    Sen sevdiğinle ol bir ömür mutlu olun inşallah.. 😊

0|0
    0|0
    • Amin insallah. Annem icinde dua ediyorum artik Allah a sukretmeyi ogrensin bizi de kendinide seytana uydurmasin dye. Allah im korusun bizi :(

• Amin Allâh senin güzel kalbine ve düşüncelerine temiz olan güzellikleri nasip etsin.. Duanda olmayı nasipt etsin bizede.

• Amin insallahh

• anneler neden böyle cocuklarına isteksiz olurlar ya

0|0
    0|0
    • Karakter meselesi bence. Herkeste farkli sonucta. Annelik duygusu falan yalan bence

• Annenle arana boyle mesafe koy anlasin yoklugunu en sonunda diycekkki ben kizima neler yapmisim

• Sanmiyorum ya anlayacagini. Ben bile bana yaptiklarina ragmen gecen gunlerde nisanlimin yaninda annemi ozledim dye agladim. Ama gecen gum annem gel seni ozledim dye agladi hic samimi gelmedi. Onceden olsa bende aglardim hemen ;( annemin bana sarilmasi beni sevmesi aglamasi hic samimi gelmiyor artik :((

Kızlar Ne Diyor 5

• Baban destekliyosa seni bu durumda annene dinleme

1|0
    0|0
  • İnşallah herşey gönlünce olur. Mal mülk herşey geçici tabi bazı anneler de bunu anlamak istemiyor çevremde bir kız vardı sevdiği adamla evlendi ama annesi damada senet imzalattırdı ya. Hatta bir ara kavga etmişlerdi annesi tüm altınlarını topla gel boşanmazsan sana bakmam diye baskı yapıyordu ama barıştılar da hala damada ve kızına hala baskı yapıyor. Allah yardım etsin. Sen nişanlına belli etme ailesiyle de aranı iyi tut.

0|0
    0|0
    • Bana iyu davranana bende iyi davranirim. Zaten sevdigim adamin ailesi basimin taci

• Annen sevmiyorsa birak

0|0
    0|0
    • Annem zengin damat olsun yeter. Parayal olmaz ki her sey. Ben smdi bu sevdigm adami birakayim zengin koca mi ariyim?

• Nerde para var orda sıkıntî oluyor sevgiyle karin doymaz diyorlar kismen dogru ama sevgisiz de olmaz. Ikisinide dengelemek gerekli bence. Illa para para dye kudurmanin anlami yok :/

• Haklisin canım

• Ne namaz kılıp her pisliği yapanlar var. Sen baksana aileni begenmiyorsun seni okutup ayakların üzerinde durmani sağlayan aileni begenmiyorsun. Sen okumasaydin para kazanmasaydin elin oğlu yüzüne bile bakmazdi. Çıkar dünyası haberin yok. Asıl sen birini bulunca Ailene bu laflarla sırt dönüyorsun.

0|0
    0|0
    • Ben aileme sirt dònmuyorum. Bana babam para gonderdignde "az gonder harcar hepsni" dyen kadin. Onu gectim babam bir defa sevmezse bir dha yuzne bakmaz ama Allah ima bin sukur beni aramasa da damadini arar sorar. Hastaydi nisanlim surekli aradi sordu. Beni de surekli arar ama annem hasta da olsam saglikli da olsam haftada bir arar

• Gizli kullaniciiiii
      Seninde bir annen bir bbn var sanada ayni seyi yapsalar bu kiz gbi hallere dusnezmsn kiz Üzgün sen dahada sıkıyor sn kizi yapma gozunu seweyim ya

• @erdi_025 bazi insanlar basina gelmeden bir baskasinin halinden anlamiyor bosver

• Allah yardımcın olsun. Zor görünüyor ama eminim düzelecektir. Anneler her zaman haklı değildir görüyoruz ki. Sen sevginden eminsen, nişanlına güveniyosan hiç üzülme hepsini aşarsınız Allahın izniyle. Mutluluklar dilerim

0|0
    0|0
Yükleniyor...