Annem neden hic sevmiyor nisanlimi arada kaldim yoruldum artik ;( ?

Hayatimda ilk defa beni cok seven benm icin herseyi yapan biriyle tanistim ve ona deli gbu asigim onunda beni cok sevdgne eminim. her gun onun icn Allah ima sukrediyorm. Ailesi bana hep iyi davrandi davraniyorda sagolsunlar. Basta benm ailem cok diretti cok aglatti beni. Ama snra babam yumusadi sevdi sukur Allah a cok iyi anlasiyolr damadiyla. Isteme oldu soz oldu. Aileler gelip gtti. Smdi nisanlimla biz ayri sehirde ailelermz ayri sehirlerde yasiyorz. Biz ayni sehirde tanisip yasadgmz icn uzagz onlara. Annem her telefnda nisanlimi istemedgni, benm dha iyilerne layik oldgmu ondan ayrilmami istdgni soyluyor "begenmiyorm iyi degl ailesi de oyle ne bilim ayril hadi kizim"dyip duruyor. Ben her dfasnda anlatmktan yoruldm. Annem beni hic evladi gbi sevmedi hic anneligni hissettrmedi kucukken 10defa sarilsm 8inde git derdi bana. hangi cocugn gucune gitmez? Hep derslerm cok iyi oldu ama ne zmn bir tanesi dusuk oldu "tembel"dye kucuk gordu kizdi. herseyime karisti. Lise2-3gbi bir akrabmzn dugununde azcik suslendm etek gydim dye insanlrn onunde rezik etti beni. hep ezdi hep aglatti. haftada bzen 2hftada bir aradi beni. degerszdm hep taaki nisanlimla sozlenen dek. smdi gozunde cok degerlymism gbi davraniyor ama inanmiyorm ona. bir anne cocugnun iyilgni sevdiginin de kalbnde Allah korkusunun olmsni ister degl mi? Benmki zengin olsn dyo once. Ailemin durumu cokta iyi degl sukur Allah a. Ama ne oruc tutarlar ne namaz kilarlar. nisanlimin ailesyse namaznda orucunda. Ben hep oyle bir aile istemistm. Onlar yapsn ki bana ogretsnler buyunce ddim ama yapmdlr. Kendim ogrendm namazi da dinimide Kuran'i da. Su an o kadr caresizim mutsuzm ki nisanlima belli etmemek icn cabalayp duruyorm ama cok yoruldm. Yardm edin bana Allah rizasi icn ;((

0|0
54

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 3

Kızlar Ne Diyor 5

Yükleniyor...