Başka bir dünya daha olduğuna inanıyor musunuz?

Sonsuz boşluk diye tabir edilen, insanoğlunun sonuna ulaşamadığı kocaman uzayda sizce başka dünya veya dünyalar var mıdır?

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• İnsan oğlu ilk önce toprağı ele geçirdi ardından denizleri ama daha gökyüzünü ele geçiremedi hiçlik olana uzay için ömrümüzün yetmeyeceği besbelli

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Yok baska gezegenler vardir

0|0
    0|0
  • Bence vardır. Ama şu gördüğümüz resimlerdeki gibi şeyler değil. Bilmiyorum biraz saçma geliyor koskoca evrende sadece bizim olmamız. Gezegenler bile bu kadar değildir bence belki güneş sistemi gibi bir sistem olabilir. Sonuçta evren tamamen dolaşılmış değil. Bilmiyorum aklıma çok farklı şeyler geliyor. Belki de çok fazla bilimkurgu izliyip, okuyor olmamdandır, bilemiycem ama düşüncem bu

0|1
    0|0
    • Çok büyük bir evren ve dünyamız sadece bir çakıl taşı, başka dünyaların olması son derece makul ama onların da bizden haberi yok

• Dünya düz bence ama başka var mi bilmiyorum benim fikrim bu 😄

0|1
    0|0
    • Fikrin sadece dünyanın düz olduğunu iddia etmenden mi ibaret

• Daha sı var ama bunları paylaşınca deli olduğumu düşünenler oluyor

• Sıkıntı yok anlat, bizde akıllı sayılmayız zaten

Erkekler Ne Diyor 6

• Bence başka dünyalar var belki aramızdada olabilirler. Bende paranoyaklasıyorum abi harbiden ha. Var mı yok mu varsalar neredeler acaba insan kılığınamı giriyorlar. RockStar Games çok durdu bunun üstünde. Area 51'Den eşinlenerek Gta Sandreas oyununda Area69 diye birşey yaptılar Oynadıysan o oyunu oyundaki Truth karakteri. Geliyorlar felan diyordu bizi izliyorlar. Toreno adında bir karakterden bahsediyordu uzaylı olarak ama. Teknoloji ilerlesin sanırım gerçekten var mı yok mu öğreneceğiz. Acaba görebilicekmiyim merak ediyom yah varsa ama :D

0|1
    0|0
    • Ben uzaylılara ufolara falan inanmıyorum, evet başka yerde başka dünyalar var ama hiçbirinin birbirinden haberi yok, onlarda bizi arıyorlar

• Aynen öyle birşey olabilir olsa idi çoktan bizde fark etmiştik zaten ama Area51'De sahiden tuhaf şeyler dönüyor :D

• zion gezegeni var

0|1
    0|0
  • Yoktur bence

0|1
    0|0
  • Göz perdemiz kadar uzak

#Türkerkeğii

0|0
    0|0
  • Evet kanks

0|0