Boy uzatmak isteyen buraya Yaş kaç olursa olsun orjinal boy uzatma kitabinin linkini biraktim ücretsiz faydalanin?

Soru seklinde olmadiginin farkindayim arkadaslar tek istedigim bu kitaptan herkesin faydalanmasi benimde boy üzerine endiselerim var ve bu kitabi aldim benim gibi boy yüzünden üzülen arkadaslarim icin linki paylastim yalniz kitap orjinal 54 sayfa 74 liraya aldim bu kitabi harfiyen noktalamasina kadar dikkat edin ve yapmaya calisin yasiniz kac olursa olsun en az 8 cm uzamak mümkünmüs buyrun linkiniz
http://s2.dosya.tc/server2/84mm0j/Boy_Uzatma_Formulu.pdf.html
Tek istedigim dualariniz cevrenizdekilerede yardimci olun 😊

Güncellemeler:
Kesinlikle reklam prim vs yok kitabi aldim linki biraktim indirin tam 54 sayfa

3|1
8|3

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Boy; genetikle, beslenmeyle ve fiziksel aktivitelere alakalidir.
    genlerinde uzun boy varsa 25-28 e kadar bir insan boy atabilir.

üstelikle kiz olarak fazla boylu olmak iyi degil cok sikintili oluyor. ben bu durumu iyi biliyorum :D

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

Kızlar Ne Diyor 7

• Acaba bununla 3 cm daha uzayıp 178 olabilir miyim ki. Mümkün mü. Kesin sonuçmu yani. 21 yaşından sonra hemde..

1|0
    0|0
    • 8 cm kadar bile uzayabilirsin

• Linki indiremiyorum yardim eder misiniz?

1|0
    0|0
    • Linkte bir sorun yok tekrar deneyin

• Kitabi indirmistin degilmi link acilmiyor lütfen kitabi ulastirabilir misinn kopyalayarak senin gibi baskalarida faydalansin?

• yıllardır bu kitabı arıyorum paylaşan olur mu diye ve cidden çok ihtiyacım var lütfen bana da ulaştırabilir misiniz

• Denedin mi? Ben indirdim denicem ise yaradımı

1|0
    0|0
    • Denemedim gecen yil almistim bu yaz baslicam cevreden olumlu yorumlar aldim burda paylastim basarilar😊

• Uzadinnmi? Sevindim

• 3ay

İndirdirdiyseniz benimle de paylaşır mısınız

• önemli olan, bacaktan mı uzuyor boy? benim bacaklarım boyuma göre biraz kısa ve 163üm. bacaktan 3 cm uzamak bile benim durumumu kurtarır, 21 yaşındayım fazlasında gözüm yok 3cm yeterli

1|0
    0|0
    • Bacaktan boy uzatabilirsin hergün ileriye doğru tekme at sag sol bacak kollari istiyorsan ileri dogru yumruklar at gunde alti dakika yeterli kitabidsa tavsiye ederim sekiz cm garanti basarilar

• ömür boyu da yaparım sorun değil yeter ki şu abuk boyum biraz uzasın bari 160 olsun

• Yaparsin inanç azim hirs 👍👍✊✊

• Ya ben buradaki hareketleri yapamiyom ya zor geliyo bide yapamadığımi düşünüyorum Görseli aynısı olmuyo yardım et kardesim de yapamiyo onu gectim kardesim 15 yasinda bunu 6 kez filan uygulasa 1 yıl boyunca 20 cm uzar mı dert ediyo bu konuyu

1|0
    0|0
    • Cevaplayabilir misin

• Rica ederim basarilar 😊

• 😁😁

• Sende etki etti mi peki benim boyum 162 18 yaşındayım daha uzar mı ki?

1|0
    0|0
    • 2015 de aldim simdi basliyim dedim henüz yeni basliyorum benimle beraber baslayin diye paylastim kitabi googleye sorarak bilgi alabilirsin yas önemli degil

• Kesin mi uzamasi canim?

1|0
    0|0
    • Evet kisiden kisiye bünyeden bünyeye farkli ancak 7,8 cm garanti deneyin denemekten zarar gelmez bende baslicam harfiyen dikkat edin

• Aslında yorum değil bir soru ilk egzersizdeki dönme hareketini yapabilen var mı? Ben yaparken can çekişen fok balığı gibi kıvranıyorumda

• @official_mmt link acılmıyo biri banada yardımcı olabılırmı

Yükleniyor...