Okuldaki cocuk bana bakip guluyo?

Okulda kasitli olarak bakiyo hatta bugun bakiyodu guluyodu arkami dondim hala bakip guluyo baktigini belli ediyo falan amac ne?
Sadece 1 kere konustum bu cocukla oda hoca nerde diye sordum bu sadece amaci ne?

0|1
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• Güzelliğinizi bilmiyorum ama belliki güzelliğinize dayanamamış gözleri sizin güzelliğiniz ile gülümsüyor olabilir eğer birşey hissetmediyseniz ona karşı uğraşmayın eğer bir etkilenme olduysa tercih sizin :))

0|0
    0|0
    • Gittigim okul ben sehirden gidiyorum orda fasla okulda fazla guzel kiz yok zaten okulda dikkat cekiyorum yani sehirde olsam dikkat cekmem ama orda cekiyo

• Okadar guzel degilim sadece o okulda fazla guzel kiz yok

• Şu unutulmamalıdır ki herkes en çirkin insan bile kendini çok güzel görür insanın iç doğasında bu var sanki yürürken herkes bana bakıyormuşcasına bir hisse kapılır insan. Bence güzelsiniz sizin içinizdeki ses size öyle diyor ve bende öyle diyorum. Bence güzelsiniz.

Erkekler Ne Diyor 4

• delimi bu çocuk uzak dur ısırmasın

0|0
    0|0
  • Gülüyorsa senin hakkında bişey biliyor ve fesatlik geçiriyor içinden eğer tebessüm ediyorsa hoşlandığı içindir sende hoşlanıyorsan şimdiden hayırlı olsun nur topu gibi bir aşığın var😏😁

0|0
    0|0
    • Ya gegirmistim servisin icinde ama onu duymasi mumkun degil servistekilerde onu tanimaz zaten

• Ay sacmalamaaa

• Madem aşık Değilsin sor o zaman ne sırıtıyorsun pişmiş kelle gibi ayı mı oynuyor karşında diye😏

• Hayırdır ne gülüyorsun oğlum açıkta bir şey mi var deseydin

0|0
    0|0
  • hoşlanıyo olabilir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• nasıl guldugune bagli

0|0
    0|0
  • Seni kendine cekmek istiyordur, senin dikkatini cekmek istiyordur. Erkek milleti ;)

0|0
    0|0
    • Kadın milletine ne demeli dikkat çekmek için maske kullanıyorlar MÖ ve MS maskesi

• @sevküb inşallah kardeşim sağol iyi dileklerin için Allah senin de gönlüne göre versin 😊

• @orcin1907 Amin InshAllah diyelim :)

• Aşıktır.

0|0
    0|0
Yükleniyor...